ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260003338
NAT260003338 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ ,,თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუნიციპალური ცენტრი“-ს ფილიალებში საბავშვო ბაგა - ბაღებში სასმელი წყლის სახ. შესყიდვა

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 41100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N36 running 156 days remaining Contract PDF ↗
75,350 ₾ contract amount 19,718 ₾ (26%) actually paid 12.03.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
3,410.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 24.03.2026
2,915.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 13.05.2026
2,062.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 20.05.2026
3,547.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 21.05.2026
2,942.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 21.05.2026
2,447.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 04.06.2026
2,392.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 23.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260003338
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(ა)იპ თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუნიციპალური ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია41100000-ბუნებრივი წყალი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება89`050.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.02.2026 17:11
წინადადებების მიღება იწყება28.02.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება02.03.2026 13:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი900.00 GEL
გარანტიის ოდენობა891 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრამდე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT260003338_ოქმი #3.pdf (06/03/2026 10:03) ნანული დევიძე 06.03.2026 10:09
NAT260003338_ოქმი #3.pdf.pdf ნანული დევიძე 06.03.2026 10:15

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
რევაზ ბურნაძე 78,090 75,350 won
NAT260003338_ფასების ცხრილი - (411) თერჯოლა-signed.pdf.pdf · NAT260003338_ტექნიკური დავალება -411-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.02.2026 17:11 Announced
  • 28.02.2026 00:00 Bidding opens
  • 01.03.2026 22:10 First bid placed (1 bidders in total)
  • 02.03.2026 13:13 Last bid activity
  • 02.03.2026 13:30 Bidding closes
  • 02.03.2026 16:48 Buyer published: NAT260003338_ინტერესთა კონფლიქტი-ოქმი #2.pdf
  • 03.03.2026 16:40 Buyer published: NAT260003338_ფასების ცხრილი - (411) თერჯოლა-signed.pdf
  • 06.03.2026 10:09 Buyer published: NAT260003338_ოქმი #3.pdf (06/03/2026 10:03)
  • 06.03.2026 10:15 Buyer published: NAT260003338_ოქმი #3.pdf
  • 12.03.2026 00:00 Contract signed: N36 — 75,350 ₾
  • 21.08.2026 15:35 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ ,,თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუნიციპალური ცენტრი“-ს ფილიალებში საბავშვო ბაგა - ბაღებში სასმელი წყლის სახ. შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
არაგაზირებული სასმელი წყალი - 137000 ლიტრი. 10 ლიტრიან პლასტმასის ბოთლში ქარხნული შეფუთვით სათანადოდ ეტიკეტირებული. • სასმელი წყლის შენახვის ვადა ჩამოსხმის თარიღიდან უნდა შეადგენდეს მინიმუმ 3 თვეს. ამასთან, საქონლის ყოველი პარტიის მოწოდებისას საქონლის ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს არანაკლებ მისი ვარგისიანობის მთლიანი ვადის 70%-ს. • თოთოეულ მოწოდებულ წყლის ჭურჭელზე მითითებული უნდა იყოს ინფორმაცია ძირითადი იონების და მინერალიზაციის შესახებ შესაბამისი მარკირებით, აგრეთვე შემადგენლობა, დამზადების და ვარგისიანობის ვადები, ჩამომსხმელი ქვეყანა და მწარმოებელი. • სასმელი წყალი უნდა იყოს უსაფრთხო ჯანმრთელობისთვის და მისი ხარისხი შეესაბამებოდეს ,,სასმელი წყლის ტექნიკური რეგლამენტის შესახებ“ საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის #58 დადგენილების მოთხოვნებს.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიწოდება /მომსახურების გაწევა/ უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, კვირაში ერთჯერ, მოთხოვნის საფუძველზე ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრამდე, დასვენების დღეებისა და არდადეგების გარდა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიწოდება უნდა განხორციელდეს მუნიციპალური ცენტრის 26 საბავშვო ბაღში სამუშაო დღეს, სამუშაო საათებში. მისაწოდებელი საქონლის რაოდენობა და მიწოდების თარიღი განისაზღვრება შემსყიდველისაგან წინასწარ მიღებული შეკვეთის საფუძველზე (ელექტრონული ფოსტის მეშვეობით) შემდეგ მისამართებზე: 1. სიქთარვის საბავშვო ბაგა–ბაღი,მის.: სოფ.სიქთარვა - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 5 კმ. 2. ღვანკითის საბავშვო ბაგა–ბაღი, მის.: სოფ. ღვანკითი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 2კმ. 3. ჩხარის საბავშვო ბაგა–ბაღი, მის.: სოფ. ჩხარი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 9კმ. 4. ნახშირღელის საბავშვო ბაგა–ბაღი, მის.: სოფ.ნახშირღელე -მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 25კმ. 5. ბარდუბნის N2 საბავშვო ბაგა–ბაღი, მის.: სოფ.ბარდუბანი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 13კმ 6. ქვ.სიმონეის ბაღი, მის.: სოფ. ქვ.სიმონეთი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 15 კმ. 7. ზდ.სიმონეთის ბაღი, მის.: სოფ.ზდ.სიმონეთი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 16 კმ 8. კვახჭირის საბავშვო ბაღი,მის.: სოფ.კვახჭირი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 30 კმ 9. ჭოგნარის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ.ჭოგნარი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 20 კმ 10. ბარდუბნის N1 საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ.ბარდუბანი- მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 14 კმ. 11. ახალთერჯოლის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ. ახალთერჯოლა - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 5 კმ. 12. რუფოთის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ.რუფოთი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 7 კმ. 13. მეტლახის საბავშვო ბაგა–ბაღი, მის.: სოფ. ახალთერჯოლა -მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 5 კმ 14. თუზის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ.თუზი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 20 კმ 15. ძევრის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ.ძევრი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 11 კმ. 16. ეწრის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ.ეწერი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 15 კმ. 17. ზდ.ალისუბნის ბაღი, მის.: სოფ.ალისუბანი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 12 კმ. 18. გოდოგნის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ. გოდოგანი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 25 კმ. 19. ნაგარევის ბაღი, მის.: სოფ. გოდოგანი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 28 კმ. 20. 1 მაისის ბაღი, მის.: სოფ.საზანო (26 კომისრები) - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 21 კმ. 21. გოგნის საბავშვო ბაღი, მის.: სოფ. გოგნი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 15 კმ. 22. ქვ. ალისუბნის ბაღი, მის.: სოფ. ქვ. ალისუბანი - მუნიციპალიტეტის ცენტრიდან მანძილი 6 კმ.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
ხელშეკრულების პროექტი წარმოდგენილია ნიმუშის სახით, რომელიც შესაძლებელია დაზუსტდეს ხელშეკრულების გაფორმებისას
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
ტენდერის შერჩევა-შეფასების ეტაპზე მოითხოვება შესყიდვის ობიექტის ნიმუში.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თერჯოლა, შოთაძის #6 - ა(ა)იპ ,,თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუნიციპალური ცენტრი".
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
გამარჯვებული პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებულ საბოლოო ფასსა და სავარაუდო ღირებულებას შორის 20%‐იანი და მეტი სხვაობისას პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადექვატურობა და ამ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულების სრულფასოვნად შესრულების შესაძლებლობა, კერძოდ, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ლიცენზირებული ექსპერტის შესაბამისი დასკვნა, ზემოაღნიშნული მოთხოვნების შეუსრულებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშწორება განხორციელდება ეტაპობრივად ფაქტიურად გაწეული მომსახურეობის შესაბამისად, ფაქტიურად გაწეული მომსახურებისა და მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე. 2. გაწეული მომსახურების ანგარიშსწორება ,,მიმწოდებელთან" განხორციელდება უნაღდო ანგარიშწორების, ლარებში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშწორება, ანგარიშწორებისათვის საჭირო დოკუმენტაციის სრულად წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნანული დევიძე, 595097975, terjolisskolamdeli@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის სატენდერო წინადადება, აგრეთვე ამ წინადადებასთან დაკავშირებული შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის დოკუმენტაცია შედგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტის ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ამ შემთხვევაში მოცემული სატენდერო წინადადების ინტერპრეტაციის დროს, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის უპირატესობის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 2. პრედენტენტის მიერ წარმოდგენილი სატენდერო წინადადება და მასში შემავალი დოკუმენტაცია დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. 3. პრეტენდენტს უფლება არა აქვს წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 4. სატენდერო წინადადების წარდგენით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციით დადგენილ მოთხოვნებს.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260002139 09.02.2026 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ,,თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუნიციპალური ცენტრი“-ს ფილიალებში საბავშვო ბაგა - …

ა(ა)იპ თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუ… 41100000ბუნებრივი წყალი 1 bidder 80,000 ₾
NAT250003175 14.02.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ ,,თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუნიციპალური ცენტრი“-ს ფილიალებში საბავშვო ბაგა - …

ა(ა)იპ თერჯოლის სკოლამდელი აღზრდის მუ… 41100000ბუნებრივი წყალი → რევაზ ბურნაძე 2 bidders 69,999 ₾
NAT250006237 26.03.2025 contract signed same category · 38% title match

ა(ა)იპ ,,ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანება“-ს საბავშვო ბაღებისათვი…

ქობულეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბა… 41100000ბუნებრივი წყალი → შპს მარუ-ჯგუფი 3 bidders 50,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

გელა ნემსაძე
შპს მაიპისი
შპს ნება პლიუსი
შპს ელ შოპი
შპს ომიკო05