ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260005955
NAT260005955 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ ტრავმატოლოგიური განყოფილების საჭიროებისათვის სამედიცინო სახარჯი მასალები

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 33100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N№205 running 156 days remaining Contract PDF ↗
173,632 ₾ contract amount no payments recorded yet 11.05.2026 – 31.01.2027

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260005955
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია33100000-სამედიცინო მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება265`746.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი24.03.2026 17:34
წინადადებების მიღება იწყება03.04.2026 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება06.04.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი2`657.00 GEL
გარანტიის ოდენობა2`657 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადასატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტში განსაზღვრული მოთხოვნის შესაბამისად.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (14)

NAT260005955_CHUNLI CE.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:43
NAT260005955_CHUNLI udem mdr confirm letter-.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:44
NAT260005955_Synimed-ISO.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:45
NAT260005955_bonegraft ec.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:51
NAT260005955_bonegradt mdr.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:52
NAT260005955_health joy-iso.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:52
NAT260005955_youbetter iso new.pdf.pdf მარიამ შიოშვილი 14.04.2026 17:53
NAT260005955_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №5.pdf.pdf კონსტანტინე ჭურღულია 30.04.2026 17:51

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს 4 ჰოსპიტალს 173,632 173,632 won
NAT260005955_ფასების ცხრილი_NAT260005955 ფასების_ცხრილი_(დანართი_№1) - ლოტი №2-signed.pdf.pdf
შპს ახალი ხედვა 219,000 219,000
NAT260005955_ფასების_ცხრილი_(დანართი_№1) - ლოტი №2 შპს ახალი ხედვა..pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 24.03.2026 17:34 Announced
  • 03.04.2026 00:08 Bidding opens
  • 03.04.2026 14:05 First bid placed (2 bidders in total)
  • 06.04.2026 10:42 Last bid activity
  • 06.04.2026 14:00 Bidding closes
  • 08.04.2026 18:03 Buyer published: NAT260005955_ოქმი №2 (5955) - შპს 4 ჰოსპიტალსი - დაზუსტება (წარმოსადგენი 2.7.1) -20-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 14.04.2026 17:43 Buyer published: NAT260005955_CHUNLI CE.pdf
  • 14.04.2026 17:44 Buyer published: NAT260005955_CHUNLI udem mdr confirm letter-.pdf
  • 14.04.2026 17:45 Buyer published: NAT260005955_Synimed-ISO.pdf
  • 14.04.2026 17:51 Buyer published: NAT260005955_bonegraft ec.pdf
  • 14.04.2026 17:52 Buyer published: NAT260005955_bonegradt mdr.pdf
  • 14.04.2026 17:52 Buyer published: NAT260005955_health joy-iso.pdf
  • 14.04.2026 17:53 Buyer published: NAT260005955_youbetter iso new.pdf
  • 17.04.2026 19:20 Buyer published: NAT260005955_ოქმი №3 (5955) - შპს 4 ჰოსპიტალსი (ადეკვატურობა დაზუსტების შემდეგ)-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 20.04.2026 17:45 Buyer published: NAT260005955_დასკვნა_NAT260005955 შპს 4 ჰოსპიტალს საშემფასებლო დასკვნა.pdf
  • 23.04.2026 18:07 Buyer published: NAT260005955_ოქმი №4 (5955) - შპს 4 ჰოსპიტალსი - დაზუსტება (წარმოსადგენი ნიმუში 3.1.1, ადეკვატურობის შემდეგ)-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 27.04.2026 16:35 Buyer published: NAT260005955_NAT260005955_ოქმიწერილი ნიმუშის წარსადგენად-signed.pdf
  • 30.04.2026 17:51 Buyer published: NAT260005955_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №5.pdf
  • 05.05.2026 10:08 Buyer published: NAT260005955_ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია_NAT260005955.pdf
  • 11.05.2026 00:00 Contract signed: N№205 — 173,632 ₾
  • 23.08.2026 21:44 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 24 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ ტრავმატოლოგიური განყოფილების საჭიროებისათვის სამედიცინო სახარჯი მასალები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. მენჯ-ბარძაყის სახსრის ბიპოლარული ფოსო 40-დან 54-ის ჩათვლით - 100 ცალი; 2. მენჯ-ბარძაყის სახსრის ედოპროტეზის ტრაბეკულური ფოსო ლაინერით - 5 ცალი; 3. მუხლის ენდოპროტეზის წვივის კომპონენტი : ყველა ზომა - 30 ცალი; 4. მუხლის ენდოპროტეზის ბარძაყის კომპონენტი: მარჯვენა/მარცხენა -ყველა ზომა - 30 ცალი; 5. სარევიზიო ფეხი ვაგნერის ტიპის :ყველა ზომა - 30 ცალი; 6. ორთოპედიული ცემენტი გენტამიცინით 40გრ - 50 ცალი; 7. გრანულები - 5 ცალი; 8. ცილინდრი - 5 ცალი; 9. ბლოკი - 5 ცალი; 10. ფხვნილი - 5 ცალი; 11. 3.5 ჩამკეტი ტუბულარული ფირფიტა 6-10ნახ - 20 ცალი; 12. 4.5/5.0 ჩამკეტი სწორი ფირფიტა (Narrow) 8-14ნახ - 20 ცალი; 13. 4.5/5.0 ჩამკეტი ბარძაყის პროქსიმალური ფირფიტა 4-11ნახ - 30 ცალი; 14. 5.0/6.5 ჩამკეტი ბარძაყის პროქსიმალური ფირფიტა უნივერსალი 4-10ნახ - 30 ცალი; 15. პერიპროთეზული კაბელის ჩამკეტი - 20 ცალი; 16. პერიპროთეზული ფირფიტის კაბელი - 20 ცალი; 17. 3.0 ჩამკეტი მხრის (სწორი) ფირფიტა 6-12ნახ - 20 ცალი; 18. 3.5/4.0 ჩამკეტი მხრის პროქსიმალური ფირფიტი (ფილო)(Variable) 3-12ნახ - 30 ცალი; 19. 3.5/4.0 ჩამკეტი Y-ისებური ფირფიტა 5ნახ, მარჯვენა-მარცხენა - 10 ცალი; 20. 2.7/3.5 ჩამკეტი ლავიწის დისტალური ფირფიტა დამატებითი თავით 6-8ნახ, მარჯვენა-მარცხენა - 20 ცალი; 21. 3.5/4.0 ჩამკეტი ლავიწის რეკონსტრუქციული ფირფიტა 6-10ნახ, მარჯვენა-მარცხენა - 30 ცალი; 22. 3.5 ჩამკეტი ლავიწის კავისებური ფირფიტა 3-5ნახ, მარჯვენა-მარცხენა - 20 ცალი; 23. 2.0/2.5 ჩამკეტი მინი სწორი ფირფიტა 4-6ნახ - 2 ცალი; 24. 2.0/2.5 ჩამკეტი მინი სწორი ფირფიტა 4-6ნახ - 2 ცალი; 25. 2.0/2.5 ჩამკეტი მინი Y-სებური ფირფიტა 4-6ნახ - 2 ცალი; 26. 2.0/2.5 ჩამკეტი მინი ტრაპეზოიდული ფირფიტა 4-8ნახ - 2 ცალი; 27. 4.0 კანულირებული ჭანჭიკი - 100 ცალი; 28. მხრის ინტრამედულარული ღერო ყველა ზომა - 10 ცალი; 29. მხრის ინტრამედულარული ღეროს ქუდი - 10 ცალი; 30. წვივის ინტრამედულარული ღერო ყველა ზომა - 20 ცალი; 31. წვივის ინტრამედულარული ღეროს ქუდი - 20 ცალი; 32. ბარძაყის ინტრამედულარული ღერო ტიტანი ყველა ზომა - 20 ცალი; 33. ბარძაყის ინტრამედულარული ღეროს ქუდი - 20 ცალი; 34. ინტრამედულარული ღეროს ჭანჭიკი - 100 ცალი; 35. რეტროგრადული ბარძაყის ინტრამედულარული ღერო ყველა ზომა - 5 ცალი; 36. (GAMMA/PFN) ქუდი - 10 ცალი; 37. ფალანგების საფიქსაციო გარეგანი აპარატი - 2 ცალი; 38. მულტიფუნქციური დამჭერი Φ5-11 - 20 ცალი; 39. გადამყვანი Φ5-11 - 50 ცალი; 40. დამჭერი 5 ნახვრეტიანი Φ5-11 ტიტანი - 50 ცალი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება (სეტების მიწოდება/დასაწყობება) შემსყიდველ ორგანიზაციაში უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 3 სამუშაო დღის ვადაში, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ხოლო მოწოდებული სეტში მოთავსებული იმ სახარჯი მასალების შევსება, რომელიც გაიხარჯება ეტაპობრივად, შემსყიდველის კონკრეტული საჭიროებიდან გამომდინარე (კლინიკაში დაგეგმილი ოპერაციების შესაბამისად), მიმწოდებლის მხრიდან უნდა განხორციელდეს მოწოდება დაუყოვნებლივ, არაუგვიანეს 3 კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება ადგილია: ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის რუხის ადმინისტრაციული ერთეული, შპს,,რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო''.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ვარგისიანობის ვადასთან დაკავშირებული მოთხოვნა: მოსაწოდებელ საქონელს უნდა გააჩნდეს ვარგისიანობის ვადა მიწოდების მომენტიდან არანაკლებ 12 (თორმეტი) თვე. შენიშვნა: „მიმწოდებელი“ ვალდებულია მიწოდებული „საქონლის“ წუნდების შესახებ წერილობითი შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 2 სამუშაო დღეში განახორციელოს წუნდებული „საქონლის“ შეცვლა “შემსყიდველის” მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაცია ფასების ცხრილის მოთხოვნების შესაბამისად.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
1. შესასყიდ ობიექტს ან/და მწარმოებელ კომპანიას წინამდებარე ტენდერით გათვალისწინებულ - შესყიდვის ობიექტზე ან/და შესყიდვის ობიექტის წარმოებაზე - უნდა გააჩნდეს ქვემოთ ჩამოთვლილიდან არანაკლებ ერთ-ერთი დოკუმენტი, რომელიც წარმოდგენილ უნდა იქნეს პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში: • CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი დოკუმენტი ან CE (ან EC) ან MDR მარკირების დამადასტურებელი შესაბამისობის დოკუმენტი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი FDA (ამერიკული) სერტიფიკატი, • ან/და საქონლის ხარისხის დამადასტურებელი ISO სერთიფიკატი. (იმ შემთხვევაში თუ დოკუმენტაცია არის უცხოურ ენაზე, მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიალურად დამოწმებული თარგმანი).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. მისაწოდებელი „საქონლის“ ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილ ინფორმაციას, უნდა შეესაბამებოდეს ფასების ცხრილში მითითებულ მახასიათებლებს, ასევე გათვალისწინებული უნდა იყოს ყველა ისე გარემოება, რამაც შეიძლება ხარისხზე გავლენა მოახდინოს. 2.9.2. საქონლის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების დაცვით. 2.9.3. შემოთავაზებული სამედიცინო სახარჯი მასალები უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. სეტში არსებული შესაბამისი თავსებადი ინსტრუმენტების მდგომარეობა - ახალი, არაამორტიზებული; 2.9.4. საქონლის შეფუთვა არ უნდა იყოს დაზიანებული, ხოლო წარწერები საქონელსა ან/და ეტიკეტ(ებ)ზე უნდა იყოს კითხვადი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში). 2.9.5. მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველს უსასყიდლოდ დროებით სარგებლობაში (შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო/ვარგისიანობის ვადის ამოწურვამდე) გადასცეს სეტში შემავალი საქონლის შესაბამისი, სათანადო ინსტრუმენტები.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
3.1.1.1. პრეტენდენტმა ნიმუშები უნდა წარმოადგინოს სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2. პუნქტით გათვალისწინებული პოზიციების შესაბამისად, თითოეული პოზიციიდან ერთი ნიმუში. მოთხოვნილი ნიმუშების წარმოუდგენლობის შემთხვევაში პრედეტენტი მიიღებს დისკვალიფიკაციას. 3.1.1.2. წარმოდგენილი ნიმუშები უნდა შეესაბამებოდეს პრეტენდენტის სატენდერო წინადადებასა და სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებს.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის რუხის ადმინისტრაციული ერთეული, შპს,,რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო''.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვისობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რომელიც შესაძლებელია,დასაბუთდეს შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით ან/დასაშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისიუფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი) 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის 20%-ით მეტი ფასის კლების შემთხვევაში,დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებითნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადებისფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
2 პროცენტი
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
5 პროცენტი
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის უპირობო და გამოუთხოვადი გარანტიის მოქმედების ვადა მინიმუმ 60 (სამოცი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს საქონლის მიწოდების საბოლოო ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
6.4.1. ტენდერში გამოყენებული იქნება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის უპირობო და გამოუთხოვადი გარანტია, ხელშეკრულების საერთო ღირებულების 2 %-ის ოდენობით; 6.4.2. გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან, ან უცხო ქვეყნის საბანკო დაწესებულებიდან, რომელიც გადაზღვეული იქნება საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულების მიერ, ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის" მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შემდეგი ფორმის დაცვით: დაბეჭდილი გარანტიის გამცემი დაწესებულების ტიტულიან ფურცელზე (ბლანკი), ხელმოწერილი უფლებამოსილი პირის მიერ და ბეჭედდასმული; 6.4.3. ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის უპირობო გარანტიის თანხა არ უნდა მცირდებოდეს პრეტენდენტის მიერ ხელშეკრულების ფარგლებში შესრულებული ვალდებულებების პროპორციულად და შემსყიდველ ორგანიზაციას უფლებას უნდა აძლევდეს, პირველი მოთხოვნისთანავე, გარანტიის გამცემი დაწესებულებისგან დაუყოვნებლივ, შემსყიდველის მოთხოვნის მიღებიდან არაუგვიანეს 5 სამუშაო დღისა, ყოველგვარი დასაბუთების გარეშე, მიიღოს გარანტიით გათვალისწინებული თანხა; 6.4.4. ტენდერში სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თეთრ სიაში დარეგისტრირებული პრეტენდენტის გამარჯვების შემთხვევაში, პრეტენდენტი ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტიის წარმოდგენისგან არ თავისუფლდება; 6.4.4.1. ტენდერში სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თეთრ სიაში დარეგისტრირებული პრეტენდენტის გამარჯვების შემთხვევაში ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტიის ოდენობა ნახევრდება. 6.4.5. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესი“-ს 34-ე მუხლის საფუძველზე, შემსყიდველს უფლება აქვს უარი განაცხადოს ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის ისეთ გარანტიაზე, რომელიც არ შეესაბამება მოქმედ კანონმდებლობას.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, ფაქტიურად მოწოდებული საქონლის შესაბამის თანხაზე მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება ჩაბარების აქტის და მიმწოდებლის მიერ შესაბამისი დოკუმენტები (სასაქონლო ზედნადები/ანგარიშფაქტურა ან საგადასახადო დოკუმენტი) წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის და საგადასახადო დოკუმენტაციის საფუძველზე, აღნიშნული დოკუმენტაციის მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველისათვის წარდგენიდან არაუმეტეს 30 (ოცდაათი) კალენდალური დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
დავით ხუნჯუა, 591445355, spa@rukhihospital.ge თაია კვანჭიანი ტელ: 597091392
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი, (კანონმდებლობით გაითვალისწინებულ შემთხვევბში) უნდა მიუთითოს დღგ-ს გათვალისწინებით. 6. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი ან ფასების ცხრილი წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე ან წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 7. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 8. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250014920 15.08.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ ტრავმატოლოგიური განყოფილების საჭიროებისათვის სა…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს ახალი ხედვა 2 bidders 778,021 ₾
NAT260006882 03.04.2026 contract prep same category · 86% title match · same buyer

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის ტრავმატოლოგიური სამედიცინო სახარ…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს ახალი ხედვა 2 bidders 495,090 ₾
NAT260011533 02.06.2026 contract signed same category · 80% title match · same buyer · similar size

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის არითმოლოგიური განყოფილებისთვის ს…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპსმედპრიო 1 bidder 359,890 ₾
NAT260005954 24.03.2026 no result same category · 100% title match · same buyer

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ ტრავმატოლოგიური განყოფილების საჭიროებისათვის სა…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 61,668 ₾
NAT250011448 25.06.2025 not held same category · 72% title match · same buyer · similar size

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სამედიცინო სახარჯი მასალები

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 0 bidders 202,685 ₾
NAT260013204 26.06.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ ტრავმატოლოგიური განყოფილების საჭიროებისათვის სა…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს 4 ჰოსპიტალს 1 bidder 36,707 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ავერსი-ფარმა 32×
პსპ ფარმა 19×
შპს ენჯი მედიქალ 18×
NOVAMED GEORGIA 15×
ვესტფარმ 11×