ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260008681
NAT260008681 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ავეჯი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი 217 tenders 1.9 avg bidders 28 failed 2,019 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 3% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Buyer relationship we have bid 2× with this buyer and won 0.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39100000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N2026-05 running 124 days remaining Contract PDF ↗
950 ₾ contract amount 950 ₾ (100%) actually paid 19.05.2026 – 30.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
950.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 19.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260008681
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39100000-ავეჯი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება2`650.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა2 ცალი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი29.04.2026 10:18
წინადადებების მიღება იწყება05.05.2026 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება07.05.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი30.00 GEL
გარანტიის ოდენობა27 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუაო დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT260008681_ოქმი #2-ავეჯი-signed.pdf.pdf გიორგი ჭყოიძე 11.05.2026 18:58

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს კუბიკი 2,650 2,650 won
NAT260008681_ფასების ცხრილი. შპს კუბიკი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 29.04.2026 10:18 Announced
  • 05.05.2026 00:06 Bidding opens
  • 05.05.2026 13:50 First bid placed (1 bidders in total)
  • 05.05.2026 13:50 Last bid activity
  • 07.05.2026 12:30 Bidding closes
  • 11.05.2026 18:58 Buyer published: NAT260008681_ინტერესთა კონფლიქტი-ავეჯი-signed.pdf
  • 11.05.2026 18:58 Buyer published: NAT260008681_ოქმი #2-ავეჯი-signed.pdf
  • 19.05.2026 00:00 Contract signed: N2026-05 — 950 ₾
  • 23.08.2026 21:58 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ავეჯი
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის აღწერილობა, რაოდენობა და მახასიათებლები იხილეთ მიმაგრებულ დოკუმენტებში. 1. შემოთავაზებული საქონელი უნდა შეესაბამებოდეს დოკუმენტაციაში მოცემულ მოთხოვნებს (ესკიზებში მოცემულ პარამეტრს), უნდა იყოს ვიზუალურად უდეფექტო, ახალი. 2. ავეჯის ფერი, ფაქტურა და სხვა დამატებითი დეტალები (ტექნიკური და ვიზუალური) უნდა შეთანხმდეს შემსყიდველთან 3. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს მოწოდებელი ავეჯის სამუშაო სივრცეში განთავსება და მონტაჟი, თანდართული ესკიზების (პროექტების) შესაბამისად/შემსყიდვების მითითებით და ზედამხედველობით 4. მიმწოდებელს უნდა უზრუნველყოს პროექტში წარმოდგენილი ყველა ჩასამონტაჟებელი ავეჯის ზომების გადამოწმება რეალურ/არსებულ სივრცეში. შენიშვნა: ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ერთეულის ფასები არ უნდა აღემატებოდეს ქვემოთ მითითებულ ფასებს თითოეულ პოზიციაზე. 1. კარადა. ზომა 135*35*245 სმ - ღირებულება არაუმეტეს 950 ლარი 2. კარადა. ზომა 280*53*260 სმ - ღირებულება არაუმეტეს 1700 ლარი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან არაუმეტეს 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მოწოდება (თნმდევი მონტაჟით) უნდა განხორციელდეს შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი, ჭავჭავაძის გამზ #45 და ჭავჭავაძის გამზ #32
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
თუ პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა აუდიტორული დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე შესყიდვის ობიექტის ერთეულის ფას(ებ)თან მიმართებით. დასკვნის გამცემი პირი რეგისტრირებული უნდა იყოს ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახურის სახელმწიფო რეესტრში (www.saras.gov.ge), ასევე დაცული უნდა იქნას „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის 28-ე მუხლის მე-8 პუნქტის „გ“ ქვეპუნქტი. დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილი უნდა იქნას, დასკვნაზე ხელმომწერი მატერიალური მოძრავი ქონების შემფასებლის, აკრედიტებული შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ გაცემული სერტიფიკატი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესახებ, მხარეებს შორის მიღება-ჩაბარების აქტის ხელმოწერის და მიმწოდებლის მიერ შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის (სასაქონლო ზედნადები, ანგარიშ-ფაქტურა, ან საგადასახადო დოკუმენტი) შემსყიდველისთვის წარდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესახებ, მხარეებს შორის მიღება-ჩაბარების აქტის ხელმოწერის და 7.2 პუნქტით განსაზღვრული საგადასახადო დოკუმენტაციის წარდგენიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გიორგი ჭყოიძე, 577237733, gio_chkoidze@iliauni.edu.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი სატენდერო წინადადების მთლიანი ღირებულება და ერთეულის ფასი უნდა შეიცავდეს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებულ ყველა გადასახადს და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯს. სატენდერო წინადადების მთლიანი ღირებულების და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში - ლარში; 2. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია, მათ შორის შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის გაცვლილი კორესპონდენცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ყველა ელექტრონულ დოკუმენტზე (pdf.) უნდა იქნას შესრულებული კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა უფლებამოსილი პირის მიერ, ან ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იქნას კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 პუნქტის საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა; 4. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ, არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს; 5. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ" სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად; 6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა და სატენდერო განცხადების ყველა პირობას; 7. პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260001513 30.01.2026 no result same category · 100% title match · same buyer

ავეჯი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი 39100000ავეჯი 2 bidders 19,645 ₾
NAT250009306 20.05.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ავეჯი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი 39100000ავეჯი → შპს ჯიენსი ჯგუფი 24 8 bidders 29,160 ₾
NAT260004909 11.03.2026 contract signed same category · 100% title match

ავეჯი

შინაგან საქმეთა სამინისტროს საქვეუწყე… 39100000ავეჯი → ბაჩუკი მუმლაძე 2 bidders 12,240 ₾
NAT250007986 24.04.2025 terminated same category · 100% title match

ავეჯი

თბილისის სატრანსპორტო კომპანია 39100000ავეჯი 1 bidder 90,000 ₾
NAT260009972 14.05.2026 contract signed same category · 100% title match

ავეჯი

საჯარო სამართლის იურიდიული პირი კადეტ… 39100000ავეჯი → შპს ავე 1 bidder 65,500 ₾
NAT260006887 03.04.2026 contract signed same category · 100% title match

ავეჯი

საჯარო სამართლის იურიდიული პირი კადეტ… 39100000ავეჯი → შპს ინფინიტი 2024 4 bidders 30,110 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

NAT250009306 20.05.2025 contract signed

ავეჯი

→ შპს ჯიენსი ჯგუფი 24 8 bidders 29,160 ₾

This buyer usually awards to

across all categories

შპს გარდენლენდი 10×
შპს ჯეო-ტეჩი
ორიენტ ლოჯიკ
შპს ბი-ჯი-აი ედვაიზორი სერვისიზ ჯორჯია
მაი მობაილ