ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260009694
NAT260009694 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2026 წლის საკუთარი შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასხვა სახის ენდოსკოპიური სახარჯი მასალების სახელმწიფო შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 22% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 45% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 33100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N254 running 156 days remaining Contract PDF ↗
6,000 ₾ contract amount no payments recorded yet 16.06.2026 – 31.01.2027

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260009694
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია33100000-სამედიცინო მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება6`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი11.05.2026 14:47
წინადადებების მიღება იწყება18.05.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება20.05.2026 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი50.00 GEL
გარანტიის ოდენობა60 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (9)

NAT260009694_ოქმი N2-9694.pdf.pdf სალომე ბერიძე 21.05.2026 17:56
NAT260009694_Micro Tech-1_merged.pdf.pdf არტიომ მანუკიანი 25.05.2026 15:25
NAT260009694_FDA_K243388.pdf.pdf არტიომ მანუკიანი 25.05.2026 18:58
NAT260009694_ლინკი_ლინკი.pdf.pdf არტიომ მანუკიანი 25.05.2026 18:59
NAT260009694_ოქმი N3 - 9694.pdf.pdf სალომე ბერიძე 28.05.2026 18:42
NAT260009694_ოქმი N4 - 9694.pdf.pdf სალომე ბერიძე 01.06.2026 17:56
NAT260009694_სერთიფიკატი_Endo-Flex.pdf.pdf ნიკოლოზი ქოიავა 02.06.2026 01:13
NAT260009694_Zhejiang Chuangxiang (Mednova) Iso სერთფიკატი.pdf.pdf ნიკოლოზი ქოიავა 02.06.2026 01:14

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე არტიომ მანუკიანი 5,760 5,760
NAT260009694_დანართი N1- ფასების ცხრილი (ლოტი N1) (1)-signed.pdf.pdf
შპს ენდოპლუსი 6,000 6,000 won
NAT260009694_ენდოპლუსი_დანართი N1- ფასების ცხრილი (ლოტი N1).xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 11.05.2026 14:47 Announced
  • 18.05.2026 00:01 Bidding opens
  • 20.05.2026 02:33 First bid placed (2 bidders in total)
  • 20.05.2026 13:26 Last bid activity
  • 20.05.2026 14:30 Bidding closes
  • 21.05.2026 17:56 Buyer published: NAT260009694_ოქმი N2-9694.pdf
  • 25.05.2026 15:25 Buyer published: NAT260009694_Micro Tech-1_merged.pdf
  • 25.05.2026 18:58 Buyer published: NAT260009694_FDA_K243388.pdf
  • 25.05.2026 18:59 Buyer published: NAT260009694_ლინკი_ლინკი.pdf
  • 28.05.2026 18:42 Buyer published: NAT260009694_ოქმი N3 - 9694.pdf
  • 01.06.2026 17:56 Buyer published: NAT260009694_ოქმი N4 - 9694.pdf
  • 02.06.2026 01:13 Buyer published: NAT260009694_სერთიფიკატი_Endo-Flex.pdf
  • 02.06.2026 01:14 Buyer published: NAT260009694_Zhejiang Chuangxiang (Mednova) Iso სერთფიკატი.pdf
  • 09.06.2026 18:32 Buyer published: NAT260009694_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N5.pdf
  • 16.06.2026 00:00 Contract signed: N254 — 6,000 ₾
  • 23.08.2026 22:22 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2026 წლის საკუთარი შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში სხვადასხვა სახის ენდოსკოპიური სახარჯი მასალების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექია: 1. ნემსიანი პაპილოსფინქტეროტომი სიგრძე არანაკლებ 1700მმ. დიამეტრი თავსებადი 3.7მმ. საბიოფსიო არხთან. 3 არხიანი. ნემსის სიგრძე არაუმეტეს 4მმ 5 ცალი 2. პაპილოსფინქტეროტომი გვერდითი ჭრით სიგრძე არანაკლებ 1700მმ. დიამეტრი თავსებადი 3.7მმ. საბიოფსიო არხთან. 3 არხიანი 5 ცალი 3. კენჭის გამოსაღები დორმიეს კალათა დიამეტრი თავსებადი 3.7მმ. საბიოფსიო არხთან. 4 მავთულიანი. კალათის დიამეტრი არანაკლებ 20მმ და არაუმეტეს 30მმ. 5 ცალი 4. კენჭის გამოსაღები დორმიეს კალათა ჰიდროფილური გამტარის არხით 0.035“, დიამეტრი თავსებადი 3.7მმ. საბიოფსიო არხთან. 4 მავთულიანი. კალათის დიამეტრი არანაკლებ 20მმ და არაუმეტეს 30მმ. 5 ცალი 5. ჰიდროფილური გამტარი დიამეტრი 0.035’’, ჰიდროფილური ბოლოთი. სიგრძე არანაკლებ 2500მმ. 2 ცალი 6. ჰიდროფილური გამტარი დიამეტრი .035’’, ჰიდროფილური ბოლოთი. სიგრძე არანაკლებ 4500მმ 2 ცალი შენიშვნა: სატენდერო დოკუმენტაციაში, შესყიდვის ობიექტის აღწერილობაში თუ იკითხება: სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი იგულისხმება „მსგავსი”, „ეკვივალენტური”.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა მოხდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად შემსყიდველის მოთხოვნიდან, არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღის განმავლობაში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1.მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემდეგ მისამართზე : ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ. N29. შპს „აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკა“ 1.5.2. შემსყიდველი იტოვებს უფლებას სრულად არ აითვისოს სატენდერო დოკუმენტაციით (შემდგომში ხელშეკრულებით) განსაზღვრული რაოდენობები, წარმოდგენილი რაოდენობები სავარაუდოა და ხელშეკრულების მიმდინარეობისას მათი ათვისება მოხდება მოთხოვნის შესაბამისად.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1 შესყიდვის ობიექტი ნებადართული უნდა იყოს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობით 1.7.1.2 შესყიდვის ობიექტის ვარგისიანობის ვადა ხელშეკრულების მიმდინარეობის პერიოდში მიწოდების მომენტისათვის უნდა შეადგენდეს არანაკლებ 6 თვეს, ხოლო წლის ბოლოს ხელშეკრუებაში არსებული ნაშთების მარაგების სახით შემოტანის შემთხვევაში არანაკლებ 12 თვე. 1.7.1.3 შესყიდვის ობიექტი შეფუთული უნდა იყოს ქარხნული წესით ისე, რომ დაცული იყოს გარემო ზემოქმედებისაგან და ქარხნულად ეტიკიტირებული ისე, რომ შესაძლებელი იყოს დანართი 1-ის და ტექნიკური პარამეტრების შესაბამისად საქონლის იდენტიფიცირება, გარდა იმ პროდუქციისა, რომლის შეფუთვაც შეუძლებელია ქარხნული წესით, ასეთ შეთხვევაში საქონელზე ქარხნულად დატანილი უნდა იყოს შესაბამისი დამღა ან ეტიკეტი, რომ შესაძლებელი იყოს დანართი 1-ის და ტექნიკური პარამეტრების შესაბამისად საქონლის იდენტიფიცირება. 1.7.1.4 იმ შემთხვევაში თუ საქონლის მიღებისას ინსპექტირების პროცესში მიწოდებულ საქონელზე გამოვლენილი იქნება წუნი, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინების მიღებიდან 2 (ორი) კალენდარული დღის ვადაში საკუთარი ხარჯებით (ტრანსპორტირების ჩათვლით) უზრუნველყოს აღნიშნული წუნის (ხარვეზი) აღმოფხვრა ან საქონლის გამოცვლა ახლით.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1.პრეტენდენტმა ფასების ცხრილი, დანართი N1-ის სახით უნდა წარმოადგინოს შემდეგი ინფორმაცია: შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური მახასიათებლები, მწარმოებელი ქვეყანა და მწარმოებელი 1. მწარმოებელი ქვეყანა - ქვეყანა სადაც არის წარმოებული საქონელი (შესყიდვის ობიექტი) 2. მწარმოებელი - მწარმოებელი კომპანია/ფირმა/ბრენდი/მეწარმე სუბიექტი; მწარმოებელი ქვეყნისა და მწარმოებელისა შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების გარეშე
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
2.7.1.1. შესყიდვის ობიექტს უნდა გააჩნდეს ქვემოთ ჩამოთვლილიდან არანაკლებ ერთ-ერთი დოკუმენტი სამედიცინო დანიშნულების საქონელთან დაკავშირებით, • CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი დოკუმენტი ან CE (ან EC) მარკირების დამადასტურებელი შესაბამისობის დოკუმენტი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი FDA (ამერიკული) სერტიფიკატი, • ან/და ხარისხის დამადასტურებელი MDR ან EU სერტიფიკატი • ან/და საქონლის ხარისხის დამადასტურებელი ISO სერთიფიკატი 2.7.1.2. იმ შემთხვევაში, თუ სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილ ხარისხის დამადასტურებელ დოკუმენტს გასული აქვს მოქმედების ვადა, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს აკრედიტებული მასერტიფიცირებელი ორგანოს მიერ გაცემული ოფიციალური დადასტურება, რომ შემოთავაზებული საქონელი ექვემდებარება უწყვეტ ხარისხობრივ შესაბამისობას შესაბამის სფეროში მოქმედი დირექტივების მიხედვით და მიმდინარეობს შესაბამისი დოკუმენტის განახლების ან მოქმედების ვადის გაგრძელების პროცესი. 2.7.1.3. იმ შემთხვევაში თუ დოკუმენტაცია არის უცხოურ ენაზე, მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიალურად დამოწმებული ქართული თარგმანი;
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს შემსყიდველის მოთხოვნებს, ხარისხობრივ მონაცემებს და პასუხობდეს ამ ტიპის საქონელზე არსებულ სტანდარტებს, შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის მახასიათებლების სატენდერო დოკუმენტაციით დადგენილ მახასიათებლებთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით შემსყიდველი უფლებამოსილია პრეტენდენტისგან მოითხოვოს: • წარმოადგინოს მის მიერ დანართი N1- ფასების ცხრილით შემოთავაზებულ პოზიციაზე არანაკლებ 1 (ერთი) ერთეული ნიმუში. • ნიმუში წარმოდგენილ უნდა იქნას არაუგვიანეს წარმოდგენის დღის 17:00 საათისა • შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის მახასიათებლების სატენდერო დოკუმენტაციით დადგენილ მახასიათებლებთან შესაბამისობას დაადგენს კლინიკის შესაბამისი მიმართულების უფლებამოსილი პირ(ებ)ი შეუსაბამობა სატენდერო განცხადების ან/და სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან ან სისტემის მეშვეობით პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების გარეშე.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ. N29. შპს „აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკა“ მესამე სართული, შესყიდვების სამსახურის ოთახში ან აფთიაქში
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა/ანგარიში, რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. 4.1.1.2 დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდაი იქნას „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, დასკვნაზე/ანგარიშზე ხელმომწერი პირის, ქონების ან/და ბიზნესის შემფასებლის მოქმედი სერტიფიკატ(ებ)ის ასლი, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ საქართველოს აკრედიტაციის ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის მიერ, აკრედიტებულ შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელსა და შემსყიდველს შორის განხორციელდება ეტაპობრივად, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში, ფაქტობრივად მოწოდებული შესყიდვის ობიექტის შესაბამისად, მიმწოდებლის მიერ გამოწერილი, საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის (სასაქონლო ზედნადების და/ან საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის) ინსპექტირების დადებითი დასკვნისა და ტექნიკური მომსახურების აქტის საფუძველზე მომზადებული მიღება-ჩაბარების აქტით
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება იწარმოებს „შემსყიდველსა“ და „მიმწოდებელს“ შორის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
სალომე ბერიძე, 555626767, procurementrespublikuri@gmail.com ელექტრონული ტენდერისთვის ტენდერის სტატუსის „გამოცხადებულია“ მინიჭებიდან ტენდერის სტატუსის „წინადადებების მიღება დაწყებულია“ მინიჭებამდე, სისტემაში „მიმწოდებლად“ რეგისტრირებულ ნებისმიერ მომხმარებელს უფლება აქვს, სისტემაში არსებული „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, მოითხოვოს სატენდერო პირობების კონკრეტული ჩანაწერის განმარტება. სატენდერო კომისია კითხვის დასმიდან არაუგვიანეს მომდევნო სამუშაო დღისა, „კითხვა-პასუხის“ მოდულის მეშვეობით, გააკეთებს შესაბამის განმარტებას. აღნიშნულით შესაძლებელია იხელმძღვანელოს ნებისმიერმა დაინტერესებულმა პირმა
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 10.1.5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი, (კანონმდებლობით გაითვალისწინებულ შემთხვევებში) უნდა მიუთითოს დღგ-ს გათვალისწინებით. 10.1.6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.7. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად. 10.1.8. თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულება შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250010019 02.06.2025 not held same category · 98% title match · same buyer · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2025 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 0 bidders 6,810 ₾
NAT250010026 03.06.2025 no result same category · 98% title match · same buyer · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2025 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 4,500 ₾
NAT250012087 04.07.2025 no result same category · 98% title match · same buyer · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2025 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 4,500 ₾
NAT250010027 03.06.2025 no result same category · 98% title match · same buyer · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2025 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები 1 bidder 3,975 ₾
NAT250012086 04.07.2025 contract signed same category · 98% title match · same buyer · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2025 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს ენდოპლუსი 1 bidder 3,975 ₾
NAT260009696 11.05.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელობის ცენტრალური საუნივერსიტეტო კლინიკის 2026 წლის …

შპს აკადემიკოს ნიკოლოზ ყიფშიძის სახელ… 33100000სამედიცინო მოწყობილობები → შპს ენდოპლუსი 1 bidder 10,410 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

პსპ ფარმა 20×
შპს ავთომედი 20×
ავერსი-ფარმა 19×
შპს ენჯი მედიქალ 14×
მოწინავე სამედიცინო ტექნოლოგიები და ს…