ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260009865
NAT260009865 NAT · აუქციონის გარეშე terminated On procurement.gov.ge ↗

ქალაქ ქუთაისის გზებზე მოსაწყობად საჭირო სხვადასხვა სახის საგზაო ნიშნების და შუქამრეკლი მინის ბურთულების სახელმწიფო შესყიდვა

ქუთგანათების სერვისი 49 tenders 1.4 avg bidders 18 failed 92 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.4 bidders, 42% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 34900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260009865
შესყიდვის სტატუსიშეწყვეტილია
შემსყიდველიქუთგანათების სერვისი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია34900000-სხვადასხვა სატრანსპორტო მოწყობილობა და სათადარიგო ნაწილები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება35`400.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი13.05.2026 16:50
წინადადებების მიღება იწყება23.05.2026 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება25.05.2026 12:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი350.00 GEL
გარანტიის ოდენობა354 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
გზაჯვარედინი 28,803 28,803
NAT260009865_ფასების ცხრილი-საგზაო ნიშნები (1).xlsx.xlsx · NAT260009865_ფასების ცხრილი-საგზაო ნიშნები (1)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 13.05.2026 16:50 Announced
  • 23.05.2026 00:03 Bidding opens
  • 25.05.2026 12:23 First bid placed (1 bidders in total)
  • 25.05.2026 12:23 Last bid activity
  • 25.05.2026 12:30 Bidding closes
  • 25.05.2026 16:02 Buyer published: NAT260009865_შესყიდვის შეწყვეტის ოქმი_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2 ტენდერის შეწყვეტის შესახებ.pdf
  • 23.08.2026 22:21 Current status: terminated

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქალაქ ქუთაისის გზებზე მოსაწყობად საჭირო სხვადასხვა სახის საგზაო ნიშნების და შუქამრეკლი მინის ბურთულების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
უკონტაქტო პატრული დასაწყისი(საგზაო ნიშნის ზომები 450X600)-50 ცალი; უკონტაქტო პატრული დასასრული(საგზაო ნიშნის ზომები 450X600)-50ცალი; მიმდინარეობას ვიდეო კონტროლი(საგზაო ნიშნის ზომები 300X600)-100ცალი; . „მიმართულებების მაჩვენებელი“(მიმართულების მაჩვენებელი წარწერით ,,შსს მომსახურების სააგენტო" ლათინურად SERVICE AGENCY (საგზაო ნიშნის ზომები 800X2000) ისრის მიმართულება და მანძილი მოწოდებამდე შემსყიდველთან შეთანხმებით)-2ცალი; დგომა აკრძალულია(3.28)-50 ცალი; ქვეითთა გადასასვლელი(1.23)-30ცალი; მაფრთხილებელი ნიშნები ბავშვები (1.24)-30ცალი; „ცალმხრივმოძრაობიანი გზა“(5.5)-20ცალი; შუქის ამრეკლი მინის ბურთულები (მყარი, გამჭვირვალე; ბურთულების სიმრგვალე არანაკლებ 80 %; ძირითადი ფრაქციების ზომები 100-850 მიკრომეტრი (µm); სხივის გარდატეხის ინდექსი არანაკლებ 1,5; სიმკვრივე არანაკლებ 2,40 გ/კუბური სანტიმეტრი; სტანდარტი EN1423 მოთხოვნების შესაბამისი; საქონელი დაფასოებული უნდა იყოს არაუმეტეს 25 კგ-იან ტომარაში; მისაწოდებელ საქონელს უნდა გააჩნდეს ISO სერთიფიკატი და მწარმოებლის მიერ გაცემული სერთიფიკატი საქონლის ტექნიკურ მახასიათებლებსა და ფიზიკურ თვისებებზე)-1000კგ. საგზაო ნიშნების დამზადებისა და მოწოდების დაწყებამდე, მომწოდებელმა შემსყიდველთან უნდა შეათანხმოს ნიშნების ზომები და მიმართულების მაჩვენებლები.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მოწოდება მოხდეს ხელშეკრულების დადებიდან 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქალაქი ქუთაისი, კონსტანტინე გამსახურდიას №65-ში მდებარე ა(ა)იპ ,,ქუთგანათების სერვისი"-ს ადმინისტრაციული შენობა
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მიწოდებული საქონლის საგარანტიო ვადა განისაზღვრება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან მინიმუმ 1 (ერთი) წლით (გარდა მექანიკური ზემოქმედებით ან არასწორი ექსპლოატაციით გამოწვეული დაზიანებისა). წუნის შემთხვევაში ,,მიმწოდებელი“ ვალდებულია განახორციელოს რეაგირება არაუმეტეს 24 საათისა, საჭიროების შემთხვევაში გამოცხადდეს ,,შემსყიდველთან“ და საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს ხარვეზის აღმოფხვრა ან საქონლის ახლით შეცვლა.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს ბოლო წლების განმავლობაში, 2023 ან 2024 ან 2025 ან 2026 წლიდან დღემდე , უნდა ჰქონდეს განხორციელებული ანალოგიური ტიპის შესყიდვა. აღნიშნული შესყიდვა უნდა დასტურდებოდეს წარმოდგენილი ხელშეკრულებებით და მიღება-ჩაბარების აქტებით, ან შესყიდვების სააგენტოს ვებ გვერდზე დაფიქსირებული შესყიდვის ნომრის მიხედვით.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
შუქის ამრეკლი მინის ბურთულების უნდა იყოს სტანდარტი EN1423 მოთხოვნების შესაბამისი; მისაწოდებელ საქონელს უნდა გააჩნდეს ISO სერთიფიკატი და მწარმოებლის მიერ გაცემული სერთიფიკატი საქონლის ტექნიკურ მახასიათებლებსა და ფიზიკურ თვისებებზე
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
მიმწოდებელმა ხელშეკრულების გაფორმებამდე უნდა წარმოადგინოს ფასების ცხრილის თითოეული პოზიციის შესაბამისი შესყიდვის ობიექტის ნიმუშები (9 პოზიცია). წარმოდგენილი ნიმუში დაზუსტებას არ ექვემდებარება და პრეტენდენტს დაუბრუნდება გონივრულ ვადაში.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქალაქი ქუთაისი, კონსტანტინე გამსახურდიას №65-ში მდებარე ა(ა)იპ ,,ქუთგანათების სერვისი"-ს ადმინისტრაციული შენობა
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის დასკვნა. ექსპერტიზის დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს სატენდერო ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა). 2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის/აუდიტორული/საშემფასებლო დასკვნით. 3. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილში მითითებულ ერთეულებთან მიმართებაში.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
აგარიშსწორება განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე ხელშეკრულებით გათვალისწინებული მისაწოდებელი საქონლის შესაბამისად მიწოდების შემდეგ, რომელსაც უნდა დაერთოს: ა) ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის დასახელება, რაოდენობა და ღირებულება; ბ) მიწოდებული საქონლის შესაბამისად ამოწერილი სასაქონლო ზედნადები ან დღგ-ს ანგარიშფაქტურა (გადამხდელობის შემთხვევაში). ანგარიშსწორების ფორმა: (გადარიცხვა) ლარებში. ანგარიშსწორება განხორციელდება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საქონლის შესაბამისად მიწოდების შემდეგ, დამადასტურებელი დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 (ათი) სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მიშიკო ცაგარეიშვილი, 571283191, mishikotsagareishvili@gmail.com ტექნიკურ დეტალებთან დაკავშირებით დამატებითი ინფორმაცია: +995 595 11 44 96 მალხაზი ბასილაძე
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260011466 02.06.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ქალაქ ქუთაისის გზებზე მოსაწყობად საჭირო სხვადასხვა სახის საგზაო ნიშნების და შუქამრეკლი …

ქუთგანათების სერვისი 34900000სხვადასხვა სატრანსპორტო მოწყობილობა და სათადარიგო ნაწილები → შპს როუდ სეიფთი სისტემს 2 bidders 38,243 ₾
NAT250021267 25.11.2025 not held same category · 73% title match · same buyer

ქალაქ ქუთაისის გზებზე მოსაწყობათ საჭირო სხვადასხვა სახის საგზაო ნიშნების სახელმწიფო შეს…

NAT250022809 09.12.2025 contract signed same category · 73% title match · same buyer

ქალაქ ქუთაისის გზებზე მოსაწყობათ საჭირო სხვადასხვა სახის საგზაო ნიშნების სახელმწიფო შეს…

ქუთგანათების სერვისი 34900000სხვადასხვა სატრანსპორტო მოწყობილობა და სათადარიგო ნაწილები → შპს როუდ სეიფთი სისტემს 2 bidders 10,530 ₾
NAT250021063 24.11.2025 contract signed same category · 33% title match · similar size

საგზაო ნიშნების სახელმწიფო შესყიდვა

შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომ… 34900000სხვადასხვა სატრანსპორტო მოწყობილობა და სათადარიგო ნაწილები → შპს ანსარ 4 bidders 55,080 ₾
NAT260008932 01.05.2026 contract prep same category · similar size

სასტუმრო ბორჯომი ლიკანი სპა და გამაჯანსაღებელი ცენტრის საჭიროებისათვის სხვადასხვა დანიშ…

სს "ბორჯომი ლიკანი ინტერნეიშენალი" 34900000სხვადასხვა სატრანსპორტო მოწყობილობა და სათადარიგო ნაწილები → შპს სუპერმაქს ჯორჯია 1 bidder 34,450 ₾
NAT260014408 10.07.2026 no result same category · 34% title match

სხვადასხვა დასახელების საგზაო ავეჯის სახელმწიფო შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბოსმეტალ
ინდივიდუალური მეწარმე ირაკლი პარკაძე
შპს ზ.ს
თორნიკე
საქკაბელი