ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT260010388
NAT260010388 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

შესყიდვის ობიექტია ორი დასახელების ლაბორატორიული რეაქტივი

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 0.9 bidders, 51% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 33600000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N57 fulfilled Contract PDF ↗
2,780 ₾ contract amount 2,780 ₾ (100%) actually paid 04.06.2026 – 31.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,780.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 29.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260010388
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს ბავშვთა ჯანმრთელობის ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია33600000-ფარმაცევტული პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება2`780.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. ფასების ცხრილი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი19.05.2026 13:59
წინადადებების მიღება იწყება25.05.2026 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება27.05.2026 16:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი50.00 GEL
გარანტიის ოდენობა28 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 30 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

NAT260010388_ოქმი N2-signed.pdf.pdf ლევან ბასილაური 28.05.2026 17:49

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
თბილისი მედიკ 2,780 2,780 won
NAT260010388_DYMIND DH 36 ფასების ცხრილი (1) (1).pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 19.05.2026 13:59 Announced
  • 25.05.2026 00:04 Bidding opens
  • 27.05.2026 12:06 First bid placed (1 bidders in total)
  • 27.05.2026 12:06 Last bid activity
  • 27.05.2026 16:00 Bidding closes
  • 28.05.2026 17:49 Buyer published: NAT260010388_ოქმი N2-signed.pdf
  • 04.06.2026 00:00 Contract signed: N57 — 2,780 ₾
  • 23.08.2026 22:18 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შესყიდვის ობიექტია ორი დასახელების ლაბორატორიული რეაქტივი.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
ლაბორატორიული რეაქტივები: Diluent 29.5L - 6 ცალი Lyse LYE-1 500ML - 8 ცალი
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან არაუმეტეს 30 კალენდარული დღე
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თელავი, ალადაშვილის ქ. N2. მიწოდება უნდა განხორციელდეს ერთ ეტაპად.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
მოწოდებული საქონლის საგარანტიო ვადა უნდა იყოს არანაკლებ 12 თვე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ინფორმაცია მოითხოვება შესყიდვის ობიექტის დასახელების, წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებელ კომპანიის და/ან მოდელის შესახებ დანართი N1-ის შესაბამისად. აღნიშნული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, უნდა დასაბუთდეს შესყიდვის ობიექტთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ მწარმობელთან/მიმწოდებელთან გაფორმებული ხელშეკრულებით და/ან სასაქონლო ზედნადებით ან ანგარიშ-ფაქტურით. წარმოდგენილი დოკუმენტებით უნდა ადასტურებდეს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად (არანაკლებ) ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების სინამდვილეს. დოკუმენტაცია გაცემული უნდა იყოს ტენდერის გამოცხადებამდე არაუმეტეს 6 თვისა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ერთ ეტაპად, ფაქტობრივად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორების განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან არაუმეტეს 20 სამუშაო დღეში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლევან ბასილაური, 551111160, childrenshlth@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფოშესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული"ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/დაინფორმაციისუცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანებიქართულ ენაზე. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია ხელმოწერილი და/ანბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იქნას უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში, ატვირთული უნდა იქნასმინდობილობა ან რწმუნებულება). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი,პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. პრეტენდენტმა PDFფაილიუნდა დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულებისდადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. პრეტენდენტი არ არის ვალდებულია, დანართი N1 (ექსელის ფაილი) დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციურიშტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250008372 02.05.2025 contract signed same category · 62% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია სხვადასხვა სახის ლაბორატორიული რეაქტივები

შპს სამედიცინო ცენტრი დიომედი - აფხაზ… 33600000ფარმაცევტული პროდუქტები → შპს " ბიოლენდი " 1 bidder 3,676 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

პსპ ფარმა
ავერსი-ფარმა
რაჟდენ ფაიტიანც
შპს ფირსთ მედი
შპს მედინიუსი