სხვადასხვა დასახელების სამეურნეო საქონლის შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 34% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44400000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260013988 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | დასრულებულია უარყოფითი შედეგით |
| შემსყიდველი | ქალაქ ქუთაისის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44400000-სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 12`745.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 07.07.2026 15:47 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 13.07.2026 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 15.07.2026 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 250.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 127 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ეგო | 11,400 | 10,789 | — |
| NAT260013988_ფასების ცხრილი - 2026-07-13T082128.830.xlsx.xlsx | |||
| ჯაბა ჩუბინიძე | 12,495 | 12,495 | — |
| NAT260013988_12495_ონკანები კ.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 07.07.2026 15:47 Announced
- 13.07.2026 00:07 Bidding opens
- 13.07.2026 08:36 First bid placed (2 bidders in total)
- 13.07.2026 17:42 Last bid activity
- 15.07.2026 12:30 Bidding closes
- 16.07.2026 16:18 Buyer published: NAT260013988_ინტერესთა კონფლიქტი, შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის ''კომისიამ დაადგიანა'' ნაწილში; იხილეთ მიმაგრებული ოქმი #2.pdf
- 22.07.2026 15:36 Buyer published: NAT260013988_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის ''კომისიამ დაადგიანა'' ნაწილში; იხილეთ მიმაგრებული ოქმი #3.pdf
- 23.07.2026 15:39 Buyer published: NAT260013988_ინტერესთა კონფლიქტი, შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის ''კომისიამ დაადგიანა'' ნაწილში; იხილეთ მიმაგრებული ოქმი #4.pdf
- 28.07.2026 13:40 Buyer published: NAT260013988_გასწვდით გასწორებულ ფასების ცხრილს, ყვითლად მონიშნული ნიმუშის სახით წარმოვადგენ_ფასების ცხრილი-signed.pdf
- 28.07.2026 13:45 Buyer published: NAT260013988_ნიმუშის წერილი-signed.pdf
- 31.07.2026 15:01 Buyer published: NAT260013988_ინტერესთა კონფლიქტი, შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის ''კომისიამ დაადგიანა'' ნაწილში; იხილეთ მიმაგრებული ოქმი. #5.pdf
- 23.08.2026 22:49 Current status: no result
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 18 sections
The same thing, bought before
სხვადასხვა სახის სამეურნეო საქონლისა და წებოვანი ლენტების შესყიდვა
სხვადასხვა სამეურნეო საქონლის (სანტექნიკა) შესყიდვა
სამეურნეო საქონლის (აბაზანის აქსესუარები) შესყიდვა
სხვადასხვა სახის სანტექნიკური საქონელის შესყიდვა
სამეურნეო საქონლის (აბაზანის აქსესუარები) შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქალაქ ქუთაისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოსა და მერიის სტრუქტურული ერთეულებისათვის აბრები…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს მაიპისი | 10× |
| შპს ჯეო როუდ ინვესტი | 8× |
| შპს მუნიციპალ სერვისი | 7× |
| ხომლი ენ | 7× |
| შპს სანი 2020 | 7× |