ქალაქ ქუთაისში, საერთაშორისო ფოტოკონკურსი ,,ილო - 2026"-ის ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260015759 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | მიმდინარეობს ხელშეკრულების მომზადება |
| შემსყიდველი | ქალაქ ქუთაისის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 27`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 30.07.2026 16:25 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 09.08.2026 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 11.08.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 500.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 275 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| მიხეილ სალდაძე | 19,900 | 19,900 | won |
| NAT260015759_ილო-ასატვირთი-signed.pdf.pdf · NAT260015759_ილო-ასატვირთი.xlsx.xlsx · NAT260015759_á¬ááá§ááááá¡ ááá ááááá áá áááááªáááááá.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 30.07.2026 16:25 Announced
- 09.08.2026 00:09 Bidding opens
- 09.08.2026 00:13 First bid placed (1 bidders in total)
- 09.08.2026 00:13 Last bid activity
- 11.08.2026 12:00 Bidding closes
- 12.08.2026 14:48 Buyer published: NAT260015759_ინტერესთა კონფლიქტი, შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის ''კომისიამ დაადგიანა'' ნაწილში; იხილეთ მიმაგრებული ოქმი #2.pdf
- 13.08.2026 12:32 Buyer published: NAT260015759_აუდიტის დასკვნა_=?UTF-8?Q?=E1=83=93=E1=83=90=E1=83=A1=E1=83=99?= =?UTF-8?Q?=E1=83=95=E1=83=9C=E1=83=90_?= =?UTF-8?Q?=E1=83=9C=E1=83=90=E1=83=A2=E1=83=98=E1=83=A1=2Epdf?=.pdf (14/08/2026 06:08)
- 14.08.2026 18:18 Buyer published: NAT260015759_NAT260015759 იმ მიხეილ სალდაძე ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 17.08.2026 17:29 Buyer published: NAT260015759_ინტერესთა კონფლიქტი, შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის ''კომისიამ დაადგიანა'' ნაწილში; იხილეთ მიმაგრებული ოქმი #3.pdf
- 23.08.2026 22:40 Current status: contract prep
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ქალაქ ქუთაისში საერთაშორისო ლიტერატურის ფესტივალის ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა
„ქუთაისობა 2025“-ის ღონისძიებების ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა
ქ. ქუთაისში, ღონისძიების "ზაფხულის საღამოების" ფარგლებში, კინოჩვენების ორგანიზება
ინტელექტუალური თამაშების ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა
ინტელექტუალური თამაშების ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქ. ქუთაისში, ღონისძიების "ზაფხულის საღამოების" ფარგლებში, კინოჩვენების ორგანიზება
წლის 1 ივნისს, ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ღონისძიების ორგანიზება
საერთაშორისო ახალგაზრდული ფორუმის ორგანიზება
„ქუთაისქალაქობა 2026"-ის ღონისძიების ორგანიზება
ინტელექტუალური თამაშების ორგანიზების სახელმწიფო შესყიდვა
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს მაიპისი | 10× |
| შპს ჯეო როუდ ინვესტი | 8× |
| შპს მუნიციპალ სერვისი | 7× |
| ხომლი ენ | 7× |
| შპს სანი 2020 | 7× |