(შვიდი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული წყლის დისპენსერთან თავსებადი (მოდელი W2907-3F) ფილტრის შესყიდვა და შეცვლა (მონტაჟი)
Can we win this?
8% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 43% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent "პოლიგრაფი" has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Buyer relationship we have bid 1× with this buyer and won 0.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 42900000: we have never bid in this category.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260015615 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | დასრულებულია უარყოფითი შედეგით |
| შემსყიდველი | განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 42900000-სხვადასხვა ზოგადი და სპეციალური დანიშნულების მანქანა-დანადგარები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 6`548.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | 7 (შვიდი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული სასმელი წყლის დისპენსერთან თავსებადი (მოდელი W2907-3F) ფილტრის შესყიდვა და შეცვლა (მონტაჟი) |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 29.07.2026 11:30 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 08.08.2026 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 10.08.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 26.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 65 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (22)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 02.10.2023 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ ბორჯომი ვოთერსი 02.10.2023.pdf
- 31.10.2023 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ სიმიეს სოლუშენს 31.10.2023.pdf
- 31.10.2023 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ ბორჯომი ვოთერსი 31.10.2023.pdf
- 22.11.2023 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ ახალი ხედვა 22.11.2023.pdf
- 24.11.2023 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ ელ+ 24.11.2023.pdf
- 30.11.2023 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ სუფა წყალი 30.11.2023.pdf
- 25.04.2025 00:00 Buyer published: NAT260015615_ლოლუ ჯგუფი 25.04.2025.pdf
- 28.01.2026 00:00 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ ლოლუ ჯგუფი 28.01.2026.pdf
- 29.07.2026 11:30 Announced
- 08.08.2026 00:08 Bidding opens
- 08.08.2026 22:59 First bid placed (1 bidders in total)
- 08.08.2026 22:59 Last bid activity
- 10.08.2026 12:00 Bidding closes
- 12.08.2026 21:46 Buyer published: NAT260015615_ოქმი N2_ოქმი N2.pdf
- 13.08.2026 17:01 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ ნიდერლანდების საელჩო 3.10.2023.pdf
- 13.08.2026 17:01 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ 23.10.203.pdf
- 13.08.2026 17:04 Buyer published: NAT260015615_ა.ფ სუფთა წყალი 12.2023.pdf
- 13.08.2026 17:07 Buyer published: NAT260015615_ხელშეკრულება #259-signed.pdf
- 13.08.2026 17:09 Buyer published: NAT260015615_დისპერი-signed-signed.pdf
- 14.08.2026 12:15 Buyer published: NAT260015615_ხელშ. თამარ ჭუნაშვილი.pdf
- 14.08.2026 12:15 Buyer published: NAT260015615_მიღება-ჩაბარება თ.ჭ.pdf
- 14.08.2026 12:15 Buyer published: NAT260015615_ხელშ. თამარ ჭუნაშვილი 2.pdf
- 14.08.2026 12:16 Buyer published: NAT260015615_ხელშ. თამარ ჭუნაშვილი 3.pdf
- 14.08.2026 12:16 Buyer published: NAT260015615_ხელშ. თამარ ჭუნაშვილი 4.pdf
- 14.08.2026 12:16 Buyer published: NAT260015615_ხელშ. თამარ ჭუნაშვილი 5.pdf
- 14.08.2026 12:16 Buyer published: NAT260015615_ხელშ. თამარ ჭუნაშვილი 6.pdf
- 18.08.2026 18:12 Buyer published: NAT260015615_ოქმი N3_ოქმი N3.pdf
- 23.08.2026 22:40 Current status: no result
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
(ოთხი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული წყლის დისპენსერთ…
(ოთხი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული წყლის დისპენსერთ…
წყლის გამწმენდი ფილტრების შესყიდვა/მონტაჟით (სასმელი წყლის ქსელზე დასაერთებელი ტიპის დი…
წყლის გამწმენდი ფილტრების შესყიდვა/მონტაჟით (სასმელი წყლის ქსელზე დასაერთებელი ტიპის დი…
წყლის გამწმენდი ფილტრების შესყიდვა/მონტაჟით (სასმელი წყლის ქსელზე დასაერთებელი ტიპის დი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
(შვიდი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული წყლის დისპენსერ…
სამი ერთეული სასტამბო დანადგარის შესყიდვა, კერძოდ: ერთი ერთეული UV საბეჭდი პლოტერი, ერთ…
(ოთხი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული წყლის დისპენსერთ…
პლანშეტური ტიპის UV დანადგარის შესყიდვა
(ოთხი) ერთეული წყლის დისპენსერის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით 12 ერთეული წყლის დისპენსერთ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ფავორიტი სტილი | 3× |
| შპს ედისონ სთორი | 2× |
| "პოლიგრაფი" | 2× |
| შპს ედსპოტ | 2× |
| შპს კომპანია GEOSM | 2× |