ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260017241
NAT260017241 NAT · აუქციონის გარეშე announced On procurement.gov.ge ↗

ა.(ა).ი.პ. ,,ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულებათა გაერთიანების'' 16 საბავშვო ბაღისათვის გაყინული თევზის (ორაგული) შეძენა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 0.9 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260017241
შესყიდვის სტატუსიგამოცხადებულია
შემსყიდველიბაღდათის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულებათა გაერთიანება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15200000-მზა და დაკონსერვებული თევზი
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება4`872.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი17.08.2026 15:45
წინადადებების მიღება იწყება23.08.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება25.08.2026 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი20.00 GEL
გარანტიის ოდენობა49 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 17.08.2026 15:45 Announced
  • 21.08.2026 16:27 Current status: announced
  • 23.08.2026 00:00 Bidding opens
  • 25.08.2026 14:30 Bidding closes

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა.(ა).ი.პ. ,,ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულებათა გაერთიანების'' 16 საბავშვო ბაღისათვის გაყინული თევზის (ორაგული) შეძენა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
გაყინული თევზი ორაგულისებრთა ოჯახიდან- 336 კგ. მექანიკურად დანაწევრების გარეშე, თითოეული მოწოდებული პარტია უმაღლესი ხარისხის, თავის გარეშე, საშუალოდ ცხიმიანი, გაყინული მშრალი წესით, ღრმა გაყინვით, არასასიამოვნო სუნის გარეშე. არ უნდა აღენიშნებოდეს დეფროსტაციის კვალი. პროდუქტის უვნებლობა, ხარისხი, ეტიკეტირება, შეფუთვა/ტარა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 40%.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ეტაპობრივად, ხელშეკრულებისგაფორმებიდან - 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. საქონლისმიწოდებაგანხორციელდება, გაერთიანების 16 საბავშვო ბაღში: 1) ბაღდათის N1 ს/ბ - ბაღდათი. თამარ–მეფისქ. 21 2) ბაღდათის N2 ს/ბ - ბაღდათი. კახიანისქ. 41 3) დიმის N1 ს/ბ - სოფ. დიმი 4) დიმისN2 ს/ბ- სოფ. დიმი 5) დიმის N3 ს/ბ- სოფ. დიმი 6) ფერსათისს/ბ- სოფ. ფერსათი 7) წითელხევისს/ბ- სოფ. წითელხევი 8) როხისს/ბ- სოფ. როხი 9) როკითისს/ბ- სოფ. როკითი 10) ვარციხისს/ბ - სოფ. ვარციხე 11) პირველიობჩისს/ბ - სოფ. 1ობჩა 12) მეორეობჩის #1 ს/ბ- სოფ. 2 ობჩა 13) მეორეობჩის #2 ს/ბ- სოფ. 2 ობჩა 14) წყალთაშუის ს/ბ - სოფ. წყალთშუა 15) ხანისს/ბ - სოფ. ხანი 16) დიდველას ს/ბ - სოფ. დიდველა 1.5.2. მიწოდებული პროდუქტების ყოველი პარტიიდან, შემსყიდველის მიერ გარკვეული ნაწილის დაწუნების (უხარისხობის გამო) შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია არაუგვიანეს მომდევნო დღის 12:00 საათისა ჩაანაცვლოს იგი სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული საქონლის ხარისხობრივი მახასიათებლების შესაბამისი საქონლის სრული მოცულობით. 1.5.3. საბავშვო ბაღების მიხედვით, მიწოდებულისაქონლისმიღება, განხორციელდება, სასაქონლოზედნადებებისადამხარეთაშორისგაფორმებულიმიღება-ჩაბარებისაქტებისსაფუძველზე. ასევე, საბავშვო ბაღებისმიხედვით, მიწოდებულისაქონლის, დამადასტურებელიდოკუმენტაციის (მიღება-ჩაბარებისაქტებიდასასაქონლოზედნადებებიმ. შკორექტირებული) საფუძველზე, საანგარიშოთვისბოლოს, მხარეებსშორისფორმდება, ნაერთიმიღება-ჩაბარებისაქტი.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის წყაროსთან და მწარმოებელთან დაკავშირებით ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N2-ის შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის დასკვნით, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება, ნაერთი მიღება-ჩაბარების აქტის და საგადასახადო ანგარიშფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შესაბამისი დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნანა ხვადაგიანი, 591445034, s.s.dawesebulebatagaertianeba@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტის მიერსისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაცია: 1. განფასებული დანართი#1 (ფასების ცხრილი); 2.დანართი #2 (წარმოშობის ქვეყანა, მწარმეობელი) ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ამ დოკუმენტების კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით დამოწმება სავალდებულოა. დამატებით გაცნობებთ, რომ დანართი #2 შეუვსებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250019509 04.11.2025 contract signed same category · 46% title match · similar size

ა.(ა).ი.პ.-,,მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი საგანმანათლებლო-სააღმზრდელო დაწესებულ…

მარტვილის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი … 15200000მზა და დაკონსერვებული თევზი → ინდივიდუალური მეწარმე დავ… 1 bidder 5,600 ₾
NAT260017244 17.08.2026 announced same division · 83% title match · same buyer · similar size

ა.(ა).ი.პ. ,,ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდისა და განათლების დაწესებულებათა …

ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი ა… 15800000სხვადასხვა საკვები პროდუქტი 0 bidders 7,546 ₾
NAT250014936 18.08.2025 contract signed same category · 45% title match · similar size

ა(ა)იპ თიანეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაგა-ბაღების გაერთიანებაში არსებული სტრუქტურულ…

თიანეთის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაგ… 15200000მზა და დაკონსერვებული თევზი → შპს ციხისთავი 1 bidder 8,480 ₾
NAT250017858 02.10.2025 contract signed same category · 31% title match · similar size

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის გაყინული თევ…

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე საა… 15200000მზა და დაკონსერვებული თევზი → ჯუმბერი ნაკაშია 1 bidder 4,544 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ქუმი 16×
შპს სამება
ალექსი ცქიფურიშვილი