ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260016840
NAT260016840 NAT · აუქციონის გარეშე terminated On procurement.gov.ge ↗

ინვერტორული კონდენციონერები

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.3 bidders, 31% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 42500000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260016840
შესყიდვის სტატუსიშეწყვეტილია
შემსყიდველისაქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია42500000-გამაგრილებელი და სავენტილაციო მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება97`423.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ შესყიდვის დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი12.08.2026 11:20
წინადადებების მიღება იწყება23.08.2026 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება25.08.2026 13:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი390.00 GEL
გარანტიის ოდენობა974 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ შესყიდვის დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 12.08.2026 11:20 Announced
  • 17.08.2026 21:01 Buyer published: NAT260016840_შესყიდვის შეწყვეტის ოქმი_ოქმი N2.pdf
  • 23.08.2026 00:00 Bidding opens
  • 23.08.2026 22:54 Current status: terminated
  • 25.08.2026 13:30 Bidding closes

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ინვერტორული კონდენციონერები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. კონდენციონერი 9000 BTU ინვერტორული - 25 ცალი ფერი: თეთრი. ძაბვა V-Ph-Hz 220-240V,1Ph , 50Hz. ინვერტორი .სტანდარტული პირობების ფარგლებში გაგრილების სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 9000. შემავალი სიმძლავრე W 820(80~1260). ძაბვა A 3.80(0.80~5.60). გათბობის სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 10000 (2800~12000). შემავალი სიმძლავრე W 790(140~1160). ძაბვა A 3.70(1.20~5.20). სეზონური პირობების ფარგლებში გაგრილება Pdesignc kW 2.6, SEER W/W 7.0 ენერგოეფექტურობის კლასი A++. გათბობა (შუალედური სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 2.3 SCOP W/W 4.1. ენერგოეფექტურობის კლასი A+. გათბობა (თბილი სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 2.5 SCOP W/W 5.1. ენერგოეფექტურობის კლასი A+++. ნომინალური სიმძლავრე W 2,200. ნომინალური ძაბვა A 10.0. კომპრესორი ბრენდი GMCC. შიდა ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) r/min 1150/990/910. შიდა ჰაერის ნაკადი (მაღალი, საშუალო, დაბალი) m3/h 144/299/379/513/579. შიდა ხმაურის დონე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) dB(A) 46/38/33/24/19. შიდა ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 54.0. გარე ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე r/min 800/700/600. გარე ხმაურის დონე dB(A) 54.5. გარე ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 62.0. ფრეონის ტიპი R32/0.46 kg. მილების ზომა თხევადი/გაზი mm(inch) 6.35mm(1/4in) / 9.52mm(3/8in). ფრეონის მილის სიგრძე მაქსიმალური m 25. რეკომენდირებული ფართი (გაგრილება სტანდარტულ პირობებში) m² 25-30) 180°-იანი მბრუნავი დფლექტორი .AI ეკომასტერი. UV დაფარვა პლატაზე, გაუმჯობესებული დაცვა ნესტის, კოროზიის, მარილებისა და მტვრის ნაწილაკებისაგან .Prime guard hyper grapfins კოროზიისადმი მეტი მდგრადობა და გახანგრძლივებული ექსპლუატაციის ვადა. მაღალი სიმკვრივის ფილტრი..Coolflash - სწრაფი გაგრილება თვითწმენდის ფუნქცია .ფრეონის გაჟონვისგან დაცვის ფუნქცია .8°C heating (გაყინვისაგან დაცვა). მაღალი ძაბვის პირობებში მუშაობის ფართო დიაპაზონი 80v-264v. ტაიმერი ფრთის პოზიციის დამახსოვრება .უხმო რეჟიმი , ძილის რეჟიმი. Follow me ფუნქციით . შიდა აგრეგატი ზომა (სიგ×სიღ×სიმ) მმ: 723x205x286 +/- 15მმ. მილების სიგრძე მმ: 3000 +/-30სმ. უნდა მოყვებოდეს კედელზე სამაგრი კრონშტეინი და სამონტაჟოდ საჭირო ყველა მასალა. 2. კონდენციონერი 12000 BTU ინვერტორული - 15 ცალი ფერი: თეთრი. ძაბვა V-Ph-Hz 220-240V,1Ph , 50Hz. ინვერტორი სტანდარტული პირობების ფარგლებში გაგრილების სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 12000. შემავალი სიმძლავრე W 1350(80~1500). ძაბვა A 6.30(0.80~6.70) გათბობის სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 13000(3680~13800). შემავალი სიმძლავრე W 1190(170~1350)/ ძაბვა A 5.40(1.40~6.00) სეზონური პირობების ფარგლებში გაგრილება Pdesignc kW 3.5/ SEER W/W 6.5. ენერგოეფექტურობის კლასი A++. გათბობა (შუალედური სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 2.8 SCOP W/W 4.1/ ენერგოეფექტურობის კლასი A+/ გათბობა (თბილი სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 3.0 SCOP W/W 5.2 ენერგოეფექტურობის კლასი A+++. ნომინალური სიმძლავრე W 2,200 ნომინალური ძაბვა A 10.0 კომპრესორი ბრენდი GMCC. შიდა ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) r/min 1020/890/820. შიდა ჰაერის ნაკადი (მაღალი, საშუალო, დაბალი) m3/h 186/341/424/591/745 შიდა ხმაურის დონე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) dB(A) 46/39/32/24/20. შიდა ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 56.0. გარე ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე r/min 810/700/600. გარე ხმაურის დონე dB(A) 56.0. გარე ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 62.5. ფრეონის ტიპი R32/0.49 kg. მილების ზომა თხევადი/გაზი mm(inch) 6.35mm(1/4in) / 9.52mm(3/8in) 180°-იანი მბრუნავი დფლექტორი .AI ეკომასტერი. UV დაფარვა პლატაზე, გაუმჯობესებული დაცვა ნესტის, კოროზიის, მარილებისა და მტვრის ნაწილაკებისაგან .Prime guard hyper grapfins კოროზიისადმი მეტი მდგრადობა და გახანგრძლივებული ექსპლუატაციის ვადა. მაღალი სიმკვრივის ფილტრი..Coolflash - სწრაფი გაგრილება. თვითწმენდის ფუნქცია .ფრეონის გაჟონვისგან დაცვის ფუნქცია .8°C heating (გაყინვისაგან დაცვა). მაღალი ძაბვის პირობებში მუშაობის ფართო დიაპაზონი 80v-264v. ტაიმერი ფრთის პოზიციის დამახსოვრება .უხმო რეჟიმი , ძილის რეჟიმი. Follow me ფუნქციით . შიდა აგრეგატი ზომა (სიგ×სიღ×სიმ) მმ: 813x205x290 +/- 15მმ. მილების სიგრძე მმ: 3000 +/- 30სმ. უნდა მოყვებოდეს კედელზე სამაგრი კრონშტეინი და სამონტაჟოდ საჭირო ყველა მასალა. 3. კონდენციონერი 18000 BTU ინვერტორული - 18 ცალი ფერი: თეთრი. ძაბვა V-Ph-Hz 220-240V,1Ph , 50Hz. ინვერტორი .სტანდარტული პირობების ფარგლებში გაგრილების სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 18000. შემავალი სიმძლავრე W 1600(140~2100). ძაბვა A 7.10(0.60~9.30). გათბობის სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 19000(4400~20800). შემავალი სიმძლავრე W 1390(220~1700). ძაბვა A 6.10(0.90~7.60). სეზონური პირობების ფარგლებში გაგრილება Pdesignc kW 5.2 SEER W/W 7.4. ენერგოეფექტურობის კლასი A++ .გათბობა (შუალედური სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 4.1 SCOP W/W 4.1. ენერგოეფექტურობის კლასი A+. გათბობა (თბილი სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 4.6 SCOP W/W 5.1. ენერგოეფექტურობის კლასი A+++. ნომინალური სიმძლავრე W 2,800. ნომინალური ძაბვა A 13.0. კომპრესორის ბრენდი GMCC. შიდა ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) r/min 1000/868/802. შიდა ჰაერის ნაკადი (მაღალი, საშუალო, დაბალი) m3/h 315/462/568/850/ . შიდა ხმაურის დონე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) dB(A) 48/43/36/34/20. შიდა ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 58.0. გარე ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე r/min 830/700/650. გარე ხმაურის დონე dB(A) 57.5. გარე ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 65.0. გარე აგრეგატი შეფუთვა (სიგრძე*სიღრმე*სიმაღლე) mm 940×410×605. ნეტ/გროს წონა kg 29.8/33.9. ფრეონის ტიპი R32 / 0.8 kg .მილების ზომა თხევადი/გაზი mm(inch) 6.35mm(1/4in) / 12.7mm(1/2in). 180°-იანი მბრუნავი დფლექტორი . AI ეკომასტერი . UV დაფარვა პლატაზე, გაუმჯობესებული დაცვა ნესტის, კოროზიის, მარილებისადა მტვრის ნაწილაკებისაგან .. Prime guard hyper grapfins კოროზიისადმი მეტი მდგრადობა და გახანგრძლივებული ექსპლუატაციისვადა . მაღალი სიმკვრივის ფილტრი . Coolflash - სწრაფი გაგრილება , თვითწმენდის ფუნქცია . ფრეონის გაჟონვისგან დაცვისფუნქცია. 8°C heating (გაყინვისაგან დაცვა) მაღალი ძაბვის პირობებშ მუშაობის ფართო დიაპაზონი 120v-264v. ტაიმერი .ფრთის პოზიციის დამახსოვრება უხმო რეჟიმი .ძილის რეჟიმი . Follow me ფუნქციით. შიდა აგრეგატი ზომა (სიგ×სიღ×სიმ) მმ: 975x220x308 +/- 15მმ. მილების სიგრძე მმ: 3000 +/- 30სმ. უნდა მოყვებოდეს კედელზე სამაგრი კრონშტეინი და სამონტაჟოდ საჭირო ყველა მასალა. 4. კონდენციონერი 24000 BTU ინვერტორული - 15 ცალი ძაბვა V-Ph-Hz 220-240V,1Ph , 50Hz. ინვერტორი .სტანდარტული პირობების ფარგლებში გაგრილების სიმძლავრე არანაკლებBtu/h 24000. შემავალი სიმძლავრე W 2600(420~3900). ძაბვა A 11.50(1.80~19.00). გათბობის სიმძლავრე არანაკლებ Btu/h 25000(5400~26600). შემავალი სიმძლავრე W 2150(300~2500). ძაბვა A 11.00(1.30~11.10). სეზონური პირობების ფარგლებში გაგრილება Pdesignc kW 7.0. SEER W/W 6.5. ენერგოეფექტურობის კლასი A++. გათბობა (შუალედური სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 4.8. SCOP W/W 4.1 .ენერგოეფექტურობის კლასი A+. გათბობა (თბილი სეზონის პირობებში) Pdesignh kW 5.0. SCOP W/W 5.1. ენერგოეფექტურობის კლასი A+++. ნომინალური სიმძლავრე W 3,900. ნომინალური ძაბვა A 19.0. კომპრესორი ბრენდი GMCC. შიდა ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) r/min 1050/910/840. შიდა ჰაერის ნაკადი (მაღალი, საშუალო, დაბალი) m3/h -/606/752/1039/-. შიდა ხმაურის დონე (მაღალი, საშუალო, დაბალი) dB(A) 51/45/40/36/20. შიდა ხმაურის სიმძლავრე dB(A) 60.0. გარე ვენტილიატორის ძრავის სიჩქარე r/min 900/550. ფრეონის ტიპი R32 / 0.95 kg. მილების ზომა თხევადი/გაზი mm(inch) 6.35mm(1/4in) / 12.7mm(1/2in). ფუნქციები: 180°-იანი მბრუნავი დფლექტორი .AI ეკომასტერი .UV დაფარვა პლატაზე, გაუმჯობესებული დაცვა ნესტის, კოროზიის, მარილებისა და მტვრის ნაწილაკებისაგან .Prime guard hyper grapfins კოროზიისადმი მეტი მდგრადობა და გახანგრძლივებული ექსპლუატაციის ვადა.მაღალი სიმკვრივის ფილტრი .Coolflash - სწრაფი გაგრილება .თვითწმენდის ფუნქცია .ფრეონის გაჟონვისგან დაცვის ფუნქცია დიახ.8°C heating (გაყინვისაგან დაცვა) .მაღალი ძაბვის პირობებშ მუშაობის ფართო დიაპაზონი 120v-264v. ტაიმერი . ფრთის პოზიციის დამახსოვრება. უხმო რეჟიმი .ძილის რეჟიმი . Follow me ფუნქციით. შიდა აგრეგატი ზომა (სიგ×სიღ×სიმ) მმ: 1055x235x330 +/- 15მმ. მილების სიგრძე მმ: 3000 +/- 30სმ. უნდა მოყვებოდეს კედელზე სამაგრი კრონშტეინი და სამონტაჟოდ საჭირო ყველა მასალა.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადაა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 7 კალენდარული დღე
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ N72
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს გარანტია: მიღება-ჩაბარებიდან არანაკლებ 2 (ორი) წელი.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
სატენდერო წინადადებაში პრეტენდენტმა აუცილებელია მიუთითოს მწარმოებელი ქვეყანა, კომპანია (ბრენდი) და საქონლის მაიდენტიფიცირებელი დასახელება (მაგ: მოდელი/სავაჭრო დასახელება ან სხვა...).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ნიმუშები ყველა პოზიციაზე.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ.თბილისი, ელიზბარ მინდელის ქ. N8ბ
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმონაქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება შესაძლებელია მოხდეს პრეტენდენტის მიერ 2024/2025/2026 წელს გაფორმებული ხელშეკრულებით/ ანგარიშფაქტურით /ინვოისით /მიღება-ჩაბარებით/გაფორმებული ხელშეკრულებების SPA/NAT/CMR ნომრების მითითებით. ასევე, ფასწარმონაქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება შესაძლებელია მოხდეს პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი ექსპერტიზის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნით (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნეს დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფას(ებ)ით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება შემდეგი პირობებით: ა) ანგარიშსწორების ვალუტა - ლარი; ბ) ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, წინამდებარე ხელშეკრულებაში მითითებული მიმწოდებლის საბანკო რეკვიზიტების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შემსყიდველი იღებს ვალდებულებას გადაუხადოს მიმწოდებელს მიწოდებული საქონლის ღირებულება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან და თანმდევი დოკუმენტაციის გამოწერიდან/წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში, ხოლო იმ შემთხვევაში, თუ მიმწოდებლის მიმართ გამოყენებული იქნება ხელშეკრულებით განსაზღვრული საჯარიმო სანქციები, მიმწოდებლის მიერ აღნიშნული საჯარიმო თანხის გადახდიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნათია ბოჭორიშვილი, 593300545, n.bochorishvili88@yahoo.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს კომპანია GEOSM
შპს ადელაინი
ფრანი
შპს ბიზნეს ჯგუფი 2023
აქვაგეო