ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250000953
NAT250000953 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

მომსახურეობა საკადასტრო აზომვების სფეროში

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N32 fulfilled Contract PDF ↗
9,500 ₾ contract amount 9,487 ₾ (100%) actually paid 11.02.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
3,080.73 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q1 26.02.2025
1,943.56 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 07.04.2025
2,302.64 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 18.06.2025
2,160.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q2 25.06.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250000953
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითვითმმართველი ერთეული ზესტაფონის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება20`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაფასების ცხრილის მიხედვით
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.01.2025 10:51
წინადადებების მიღება იწყება31.01.2025 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება03.02.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი80.00 GEL
გარანტიის ოდენობა200 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT250000953_ხელწერილი და ოქმი 2.pdf.pdf გიორგი ამილახვარი 04.02.2025 16:41
NAT250000953_ცნობა გეოიდი-signed.pdf.pdf მერაბი მუმლაძე 11.02.2025 10:55

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შ.პ.ს გეოიდი 9,500 9,500 won

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.01.2025 10:51 Announced
  • 31.01.2025 00:05 Bidding opens
  • 03.02.2025 10:41 First bid placed (1 bidders in total)
  • 03.02.2025 10:41 Last bid activity
  • 03.02.2025 13:00 Bidding closes
  • 04.02.2025 16:41 Buyer published: NAT250000953_ხელწერილი და ოქმი 2.pdf
  • 11.02.2025 00:00 Contract signed: N32 — 9,500 ₾
  • 11.02.2025 10:55 Buyer published: NAT250000953_ცნობა გეოიდი-signed.pdf
  • 27.08.2026 04:07 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
მომსახურეობა საკადასტრო აზომვების სფეროში
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.მიწის ნაკვეთის საკადასტრო აგეგმვითი/აზომვითი ნახაზები და ტოპოგრაფიული გეგმა წარმოდგენილი უნდა იყვეს სახელმწიფო გეოდეზიურ კოორდინატთა სისტემაში (wgs 84 კოორდინატთა სისტემა, shp ფორმატის ფაილის სახით) -1 (ერთ) ეგზემპლარად და უნდა შეიცავდეს შემდეგ მონაცემებს: ა)მიწის ნაკვეთის დანიშნულება ბ)მიწის ნაკვეთისა ადგილმდებარეობა (მისამართი) გ)მიწის ნაკვეთის ფართობი დ)მიწის ნაკვეთზე გამავალი ყველა კომუნიკაციის დატანა (მაღალი ძაბვის ხაზების, მიწისზედაგაზგაყვანილობის, წყალგაყვანილობის, კანალიზაციის, ელ. გაყვანილობის და სხვა) ე)წერტილოვანი ობიექტების აზომვა (ელ.ბოძი, ჭა, ხე-წიწვოვანი, ფოთლოვანი, ბუჩქი და სხვა) ვ)საავტომობილო გზათაქსელი, გზის ღერძი, სარკინიგზო გზათა ქსელი, ტბა, მდინარე, წყალსაცავი, ჭაობი ზ)მიწის ნაკვეთზე არსებული შენობა-ნაგებობის (განაშენიანების) გარეკონტურის ფართობი თ)შენობა-ნაგებობის რიგითი ნომრები, სართულიანობა ი)პირობითი ნიშნები 2.შენობა-ნაგებობის ტექნიკური აზომვითი (ნახაზი) წარმოდგენილი უნდა იყოს თვალსაჩინო მასშტაბში ქაღალდის ვერსიის სახით - 1(ერთ) ეგზემპლარად და უნდა შეიცავდეს შემდეგ მონაცემებს: ა)შენობა-ნაგებობის ექსპლიკაცია სართულების მიხედვით, შესაბამისი სასარგებლო და განაშენიანების ფართის მითითებით ბ)შენობის მახასიათებლები: დანიშნულება, საამშენებლო მასალა, საძირკველი, გადახურვის ტიპი, სიმაღლე, ყველა ოთახის ფუნქციონალური დანიშნულება. გ)ტექნიკურ ნახაზს უნდა ახლდეს შენობა-ნაგებობის ფოტო-სურათები(დატანილი cd-r დისკზე).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურეობის ვადა- 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიწოდების ადგილი: ქალაქი ზესტაფონი, წერეთლის ქ#11 (მუნიციპალიტეტის მერია)
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტის ანალოგიური მომსახურების გამოცდილების მომსახურებები საკადასტრო აზომვით სფეროში 2021 წლიდან დღემდე .აღნიშნულის დასადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს , მიღება-ჩაბარების აქტები. თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, DAP, CMR) წარმოდგენა. გამოცდილების შესახებ ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართის შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს ორსიხშირიანი მაღალი სიზუსტის გეოდეზიური ხელსაწყო GPS-ის, ელექტრო ტაქეომეტრისა და ნიველირის ფლობის დამადასტურებელი (საკუთრება, იჯარა, თხოვება) დოკუმენტები. 2. საკადასტრო აღწერაზე უფლებამოსილმა პირმა ასევე უნდა წარმოადგინოს ინჟინერ-გეოდეზისტის სპეციალისტის განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტი, რომელსაც უნდა ჰქონდეს არანაკლებ 5 (ხუთ) წლიანი სამუშაო გამოცდილება ამ კუთხით. 3. ოპერატიული მოთხოვნის დასაკმაყოფილებლად, კომპანიას უნდა ქონდეს მუდმივი ოფისი ზესტაფონში, რის დასტურადაც მიმწოდებელმა უნდა წარმოადგინოს საკუთრების ან სარგებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია. 4. პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა ატვირთოს ცნობა დღგ-ს გადამხდელობის ან არგადამხდელობის შესახებ
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
მომსახურება საკადასტრო აზომვით სფეროში არ არის დაკავშირებული რაიმე მნიშვნელოვან მატერიალურ ხარჯებთან, ყველაზე დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებულ ფასსა და სავარაუდო ღირებულებას შორის 20%-ით ან მეტით სხვაობის შემთხვევაში, პრეტენდენტს არ მოეთხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
-ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად ფაქტიურად მოწოდებული მომსახურეობის მიღება- ჩაბარების აქტის შედგენისა საფუძველზე. -თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ის გადამხდელი (აღნიშნულის დასადასტურებლად პრეტენდენტმა სისტემის შესაბამის მოდულში უნდა ატვირთოს ცნობა დღგ-ის გადამხდელობის შესახებ) საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად ხელშეკრულების ღირებულებაში გათვალისწინებული იქნება სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ის ოდენობა.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე)
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ტარიელსახელაშვილი, 599247158, tariel.saxelashvili@gmail.com სატენდერო კომისიის აპარატის წევრები : გიორგი ამილახვარი 551187719
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში მონაწილე პირი უცხოეთის მოქალაქეა ან უცხოეთში რეგისტრირებული იურიდიული პირია, აუცილებელია წარმოდგენილ იქნას პირის ადმინისტრაციული ორგანოებიდან წარმოსადგენი სარეგისტრაციო/უფლებრივი მონაცემების ამსახველი დოკუმენტები. აღნიშნული დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით (ლეგალიზებული ან აპოსტილით დამოწმებული) და მას თან უნდა ერთვოდეს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია ხელმოწერილი და/ან ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იქნას უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში, ატვირთული უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 4. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 5. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 6. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 7. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 8. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით. 9.ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შ.პ.ს ზესტაფონპროექტი 13×
შპს ქონქრით მენ 11×
შპს იმესი 10×
შპს აისი
შპს ალპედე