ა.ა.ი.პ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს ბალანსზე რიცხული გზის საგველი მანქანის MAN TGL
Can we win this?
9% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent ირაკლი კიკნაველიძე has won 6 of the last 12 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 13,317.87 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q3 | 11.08.2025 |
| 5,070.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 16.10.2025 |
| 6,609.88 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 15.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250008468 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ,,ზუგდიდდასუფთავება'' |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკურ დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.05.2025 19:10 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 17.05.2025 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 20.05.2025 15:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`500.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 250 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების დადებიდან 2025 წლის 26 დეკემბრამდე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 221`100.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 25`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.05.2025 19:10 Announced
- 17.05.2025 00:07 Bidding opens
- 20.05.2025 09:52 First bid placed (3 bidders in total)
- 20.05.2025 13:35 Last bid activity
- 20.05.2025 15:30 Bidding closes
- 29.05.2025 21:03 Buyer published: NAT250008468_ოქმი 07-02.pdf
- 29.05.2025 21:03 Buyer published: NAT250008468_ხელწერილი 07-02.pdf
- 29.05.2025 21:14 Buyer published: NAT250008468_წერილი 10 -2425149161.pdf
- 05.06.2025 00:00 Contract signed: N68 — 25,000 ₾
- 27.08.2026 05:11 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი'-ს ბალანსზე რიცხული და სარგებლობაში არსებულ ა/მ და სხვა…
ა(ა)იპ ბორჯომის დასუფთავება და კეთილმოწყობის ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების (ნაგავმზიდ…
სსიპ „იუსტიციის სახლის" ბალანსზე რიცხული ავტოსატრანსპორტო საშუალებების რეცხვის და ქიმიუ…
სსიპ შემოსავლების სამსახურის ბალანსზე რიცხული 2023 წელს წარმოებული 5 ერთეული "PIAGGIO"-…
ა(ა)იპ „საქართველოს ეროვნული ბოტანიკური ბაღი“-ს ბალანსზე რიცხული ავტომანქანების და მათთ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს სარგებლობაში არსებული ორი ერთეული მაღალი გამავლობის …
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი'-ს ბალანსზე რიცხული და სარგებლობაში არსებულ ა/მ და სხვა…
ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი" -ს სარგებლობაში არსებული ერთი…
FORD CARGO 2526-ის მარკის ავტომანქანის რეგლამენტის მიხედვით ტექნიკური მომსახურების ჩატა…
ააიპ "ზუგდიდდასუფთავების ცენტრი"-ს სარგებლობაში არსებული სატვირთო და ნაგავმზიდი ავტომან…
This buyer usually awards to
across all categories
| ირაკლი კიკნაველიძე | 6× |
| შპს ანდრია მოტორსი | 4× |
| ვახტანგი ცხადაია | 3× |
| შპს გამა-გ | 2× |
| შპს ფილ-მშენი | 1× |