ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021051
NAT250021051 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

კვების მომსახურება

33% weak

Can we win this?

33% — weak, held back by our line of business and helped by expected competition.

  • Our line of business 31% like our past bids — adjacent to what we sell, not core to it. Nearest of our bids: "ვებ-კამერების სახელმწიფო შესყიდვა".
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 55% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 55500000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N2026-1 running 215 days remaining Contract PDF ↗
150,000 ₾ contract amount 66,229 ₾ (44%) actually paid 26.12.2025 – 31.03.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
8,717.38 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q1 17.02.2026
9,365.51 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q1 11.03.2026
12,012.07 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 08.04.2026
10,690.33 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 14.05.2026
9,112.95 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 09.06.2026
8,324.89 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 08.07.2026
8,006.06 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 14.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021051
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველითბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით
შესყიდვის კატეგორია55500000-სასადილოებისა და საზოგადოებრივი კვების საწარმოების მომსახურება
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცის 1.2 და 1.3 პუნქტები
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი21.11.2025 19:03
წინადადებების მიღება იწყება30.11.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება03.12.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი3.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`500 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტი
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია
პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება598.80 GEL
შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება150`000.00 GEL

Buyer documents & protocols (9)

NAT250021051_წერილი ფასების ცხრილი-signed.pdf (11/12/2025 08:12) ირმა ხართიკაშვილი 11.12.2025 20:13
NAT250021051_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf ირმა ხართიკაშვილი 11.12.2025 20:24
NAT250021051_ფასების ცხრილი-signed.pdf (11/12/2025 08:12) ირმა ხართიკაშვილი 11.12.2025 20:24
NAT250021051_ტექნიკური დავალება-signed.pdf.pdf ირმა ხართიკაშვილი 11.12.2025 20:25
NAT250021051_kvebis teqnikuri davaleba-signed.pdf.pdf ირმა ხართიკაშვილი 12.12.2025 17:00
NAT250021051_ოქმი N3.pdf.pdf მაკა ღარიბაშვილი 15.12.2025 18:22
NAT250021051_ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა.pdf.pdf ირმა ხართიკაშვილი 17.12.2025 13:08
NAT250021051_ოქმი N4.pdf.pdf მაკა ღარიბაშვილი 19.12.2025 18:38

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ქეი სი 419 419 won
NAT250021051_გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT250021051_rekomnndacia.pdf.pdf · NAT250021051_2026 წლის- პრეისკურანტი -დანართი 1.xlsx.xlsx
შპს ჰოსპიტალს ქეთერინგს სისტემს 525 525
NAT250021051_2026 წლის- პრეისკურანტი -დანართი 1.xlsx.xlsx · NAT250021051_2026 წლის კვება-ტექ.დავალება-signed.pdf.pdf · NAT250021051_გამოცდილება-signed.pdf.pdf · NAT250021051_სარეკომენდაციო წერილი პინეო.pdf.pdf · NAT250021051_სარეკომენდაციო წერილი ჯერარსი.pdf.pdf · NAT250021051_სეს სერტიფიკატი.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 21.11.2025 19:03 Announced
  • 30.11.2025 00:01 Bidding opens
  • 02.12.2025 21:29 First bid placed (2 bidders in total)
  • 02.12.2025 22:39 Last bid activity
  • 03.12.2025 13:00 Bidding closes
  • 10.12.2025 18:27 Buyer published: NAT250021051_ოქმი N2. შეტყობინება, ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 11.12.2025 20:13 Buyer published: NAT250021051_წერილი ფასების ცხრილი-signed.pdf (11/12/2025 08:12)
  • 11.12.2025 20:24 Buyer published: NAT250021051_ფასების ცხრილი-signed.pdf
  • 11.12.2025 20:24 Buyer published: NAT250021051_ფასების ცხრილი-signed.pdf (11/12/2025 08:12)
  • 11.12.2025 20:25 Buyer published: NAT250021051_ტექნიკური დავალება-signed.pdf
  • 12.12.2025 17:00 Buyer published: NAT250021051_kvebis teqnikuri davaleba-signed.pdf
  • 15.12.2025 18:22 Buyer published: NAT250021051_ოქმი N3.pdf
  • 17.12.2025 13:08 Buyer published: NAT250021051_ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა.pdf
  • 19.12.2025 18:38 Buyer published: NAT250021051_ოქმი N4.pdf
  • 26.12.2025 00:00 Contract signed: N2026-1 — 150,000 ₾
  • 27.08.2026 06:27 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კვების მომსახურება
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
თსსუ გ. ჟვანიას სახელობის პედიატრიის საუნივერსიტტეო კლინიკის პაციენტების კვების მომსახურება. მომსახურების გაწევის წესი: 1. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს საქართველოს სურსათის ეროვნული სააგენტოს სურსათის ჰიგიენის ზოგადი მოთხოვნების დაცვა; 2. მიმწოდებლის მიერ მიწოდებული კერძები უნდა იყოს საკვებად ვარგისი და ჯანმრთელობისთვის უვნებელი (არ უნდა შეუქმნას საფრთხე ადამიანის სიცოცხლეს და ჯანმრთელობას). აღნიშნული პირობების დარღვევის შემთხვევაში შემსყიდველი უფლებამოსილია შეწყვიტოს ხელშეკრულება, მოქმედი კანონმდებლობით გათვალისწინებული წესის შესაბამისად; 3. მიმწოდებლის მიერ დამზადებული/მოწოდებული კერძები და კვების პროდუქტები თავის გემოვნური თვისებებით უნდა შეესაბამებოდეს შესაბამის სტანდარტებს, უნდა იყოს საკვებად ვარგისი და ჯანმრთელობისთვის უვნებელი, რაზეც მიმწოდებელი პასუხს აგებს საქრთველოში მოქმედი კანონმდებლობით გათვალისწინებული წესით; 4. სავალდებულოა პირველადი დოკუმენტაციის არსებობა კვების ობიექტებში სურსათის შესყიდვის შესახებ, რითაც დადასტურდება სურსათის მიღება ქვეყანაში არსებული ნორმებით (წარმოშობის ან/და შესაბამისობის სერტიფიკატები, ხორცი და ხორცის პროდუქტების ვარგისიანობის დამადასტურებელი ცნობები); 5. დაუშვებელია ვადაგასული და საკვებად უვარგისი პროდუქტების მიწოდება; 6. საკვები უნდა მზადდებოდეს სანიტარული წესების სრული დაცვით (საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 25 ივნისის N173 დადგინელება); 7. საკვების მიწოდება უნდა ხორციელდებოდეს ინდივიდუალური (პორციული) შეფუთვით, სრული ინდივიდუალური აღჭურვილობით (კოვზი, ჩანგალი, ჭიქა, ხელსახოცი და ა.შ.) და მიტანის სერვისით, ტემპერატურული რეჟიმისა და სხვა სანიტარული წესების მოთხოვნების დაცვით; 8. მომსახურება უნდა განხორციელდეს, ხელშეკრულების გაფორმებიდან, არაუადრეს 2026 წლის 01 იანვრიდან - 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, დღეში ოთხჯერ, პრეისკურანტში (დანართი 1) და ტექნიკურ დავალებაში მითითებული პირობების დაცვით; 9. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ოთხჯერადი კვების რაციონით უზრუნველყოფა ყოველდღიურად, დღეში ოთხჯერ, შემსყიდველის მიერ მოთხოვნილ საათებში და მითითებული რაოდენობების მიხედვით, წინასწარ შეთანხმებული გრაფიკის შესაბამისად; 10. შემსყიდველის მიერ შეტყობინება განხორციელდება ელექტრონულად ან სატელეფონო კომუნიკაციის მეშვეობით, მიმწოდებლის ოფიციალურ ელ.ფოსტის მისამართზე ან სატელეფონო ნომერზე; 11. მიმწოდებელმა მომსახურება უნდა უზრუნველყოს ყველა საჭირო ჭურჭლით და ინვენტარით. 12. თუ შეკვეთის შემდეგ მოხდა პაციენტების რაოდენობის ცვლილება, შემსყიდველი ვალდებულია მიმწოდებელს აცნობოს აღნიშნულის შესახებ გონივრულ ვადაში; 13. მოწოდებული პროდუქტი უნდა იყოს GMO-ს გარეშე; 14. შემსყიდველი უფლებას იტოვებს, ნებისმიერ დროს მოახდინოს მომსახურების გაწევის პირობების ინსპექტირება. შენიშვნა: პრეისკურანტის გარკვეულ პოზიციებზე, სადაც მითითებულია ორი სახის საკვები (ან/ან) მოთხოვნა შესაძლებელია განხორციელდეს, რომელიმე ერთის ან ორივე საკვების ერთად, კლინიკაში იმ დროისთვის არსებული პაციენტების ასაკისა და რაოდენობის შესაბამისად. მომსახურების გაწევისას დაცული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული, ასევე აღნიშნულ სფეროში მოქმედი, სტანდარტები და ნორმები. სატენდერო წინადადების ფასი: • გასაწევი მომსახურებისერთეულის ღირებულებები უნდა შეიცავდეს მიმწოდებლის ყველა ხარჯს და საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ ყველა გადასახადს. • გასაწევი მომსახურების ღირებულების წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარებში. • ხელშეკრულების ღირებულების თანხა, რომელიც განსაზღვრული იქნება 150000.00 ლარის ოდენობით აღებულია შესაძლო გასაწევი მომსახურებების მიხედვით, ხოლო ანაზღაურება "მიმწოდებელთან" განხორციელდება მის მიერ ფაქტობრივად გაწეული მომსახურებების მიხედვით, შესაბამისად ხელშეკრულების მოქმედების ვადის ამოწურვის მომენტისათვის ხელშეკრულების საერთო ღირებულებიდან გამოუმუშავებელი თანხა დარჩება "შემსყიდველთან" და იგი არ წარმოშობს მხარეებს შორის რაიმე დამატებით ვალდებულებებს. აუცილებელი პირობა: • პრეტენდენტის მიერ ერთიანი ელექტრონული სისტემის მეშვეობით წარდგენილი წინადადების ფასი არ უნდა აღემატებოდეს პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებას და ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად წინადადების ფასის კლება შესაძლებელია განხორციელდეს მხოლოდ პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებასთან მიმართებაში • გასაწევი მომსახურებების ერთეულის ღირებულებები პოზიციების შესაბამისად პრეტენდენტის მიერ მითითებული უნდა იქნას პრეისკურანტში (დანართი #1) და არ უნდა აღემატებოდეს პრეისკურანტში ამავე პოზიციებზე დაფიქსირებულ ფასებს. ერეთულის ღირებულებების ჯამურმა ოდენობამ არ უნდა გადააჭარბოს 598,80 ლარს (დანართი #1 პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ უნდა იქნას ერთიან ელექტრონულ სისტემაში). • ფასის კლების შემთხვევაში, ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე საუკეთესო დაბალი ფასის მქონე პრეტენდენტის მიერ პრეისკურანტით გათვალისწინებული ერთეულის ღირებულებები დაკლებულ უნდა იქნას პროპორციულად ყველა პოზიციაზე, პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულებასა და სისტემაში დაფიქსირებულ პრეისკურანტის საბოლოო ღირებულებას შორის არსებული სხვაობიდან გამოთვლილი (გამოყვანილი) პროცენტის შესაბამისად. ამასთან თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე გასაწევი მომსახურებების ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია აღნიშნული ღირებულებები შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს პრეისკურანტის ჯამური ღირებულებაც.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომსახურება უნდა განხორციელდეს, ხელშეკრულების გაფორმებიდან, არაუადრეს 2026 წლის 01 იანვრიდან - 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, დღეში ოთხჯერ, ფასების ცხრილში (დანართი N1) და ტექნიკურ დავალებაში მითითებული პირობების შესაბამისად.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურება უნდა განხორციელდეს თსსუ-ს გ. ჟვანიას სახელობის პედიატრიის საუნივერსიტეტო კლინიკისთვის (მისამართი: ქ. თბილისი, გ. ჟვანიას ქ #11,15).
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1.1 პრეტენდენტს უნდა გააჩნდეს 2022-2024 წლებში სამედიცინო დაწესებულებაში პაციენტების კვების მიწოდების/მომსახურების გაწევის გამოცდილება ჯამურად არანაკლებ 300 000 ლარის (ტენდერის სახელშეკრულებო ღირებულების ორმაგი ოდენობა) ღირებულების ფაქტობრივი შესრულება. წარმოდგენილი უნდა იქნას აღნიშნულის დამადასტურებელი დოკუმენტები (პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებ(ები)ა და მათი შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტები). იმ შემთხვევაში თუ, მომსახურების შესყიდვა განხორციელებული არის სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ კანონის შესაბამისად (w.w.w. http://procurement.gov.ge/), ატვირთული დოკუმენტ(ებ)ის ნაცვლად შესაძლებელია, შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში წარმოდგენილი იყოს დოკუმენტაცია/ინფორმაცია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემის საშუალებით ჩატარებული შესყიდვის საშუალების ნომრის (SPA /NAT/ /CMR ან სხვა, არსებობის შემთხვევაში) შესაბამისად. 2.2.1.2 პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სარეკომენდაციო წერილი არანაკლებ ერთი სამედიცინო დაწესებულებიდან პაციენტების კვების მიწოდების/მომსახურების გაწევის შესახებ, ზემოაღნიშნულ პერიოდზე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
* პრეისკურანტი (დანართი #1) წარმოდგენილი უნდა ოყოს Excel-ის ფორმატის ცხრილის სახით.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს: საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
მიმწოდებელთან ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად, გაწეული მომსახურების შესაბამისად, კლინიკის კონტროლის განმახორციელებელი პირ(ებ)ის დასკვნ(ებ)ის საფუძველზე შედგენილი მიღება-ჩაბარების აქტის წარმოდგენის შემდგომ. პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული ფასი უნდა მოიცავდეს შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან (მ.შ. ტრანსპორტირებასთან) დაკავშირებულ ყველა ხარჯს და კანონმდებლობით გათვალისწინებულ ყველა გადასახადს. ხარჯები, რომლებიც სატენდერო წინადადების ფასში არ იქნება გათვალისწინებული, არ დაექვემდებარება ანაზღაურებას. ანაზღაურება „მიმწოდებელთან“ განხორციელდება მის მიერ ფაქტობრივად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის შესაბამისად. ხელშეკრულების საერთო ღირებულებიდან დარჩენილი თანხა რჩება „შემსყიდველთან“ და იგი არ წარმოშობს მხარეებს შორის რაიმე დამატებით ვალდებულებებს.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება, 7.2 პუნქტით გათვალისწინებული საქონლის მიწოდების დამადასტურებელი დოკუმენტების წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. შემსყიდველი მხარე დამატებით განმარტავს (სატენდერო წინადადების 7.3 მუხლის მიზნებისთვის), რომ თსსუ-ს გივი ჟვანიას სახელობის პედიატრიის საუნივერსიტეტო კლინიკის დაფინანსების წყაროს წარმოადგენს საკუთარი შემოსავლები, რომლის ძირითად წილს შეადგენს საყოველთაო ჯანმრთელობის დაცვის სახელმწიფო პროგრამიდან მიღებული თანხები.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თამარ გოგოლაშვილი, 557151517, samedicino@tsmu.edu
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
✔ ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. ✔ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. ✔ პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. ✔ პრეტენდენტი, ტენდერში სატენდერო წინადადების წარდგენით, გამოხატავს თანხმობას სატენდერო დოკუმენტაციაში მოცემულ პირობებზე. ✔ თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში და ფასების ცხრილში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი, ან სურათი, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ინფორმაცია გულისხმობს „მსგავსის“ და „ეკვივალენტურის“ მნიშვნელობას, ხოლო პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი. ✔ პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები დაადასტუროს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან/და დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260009039 01.05.2026 contract signed same category · 55% title match · similar size

კვებითი მომსახურების შესყიდვა

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი 55500000სასადილოებისა და საზოგადოებრივი კვების საწარმოების მომსახურება → ინდივიდუალური მეწარმე ინა… 1 bidder 357 ₾
NAT250009444 22.05.2025 contract signed same category · 29% title match · similar size

ტრენინგ კურსის მონაწილე პირებისთვის კვებითი მომსახურების შესყიდვა

ფინანსთა სამინისტროს აკადემია 55500000სასადილოებისა და საზოგადოებრივი კვების საწარმოების მომსახურება → შპს ფრესკო შოპინგ ცენტრი 3 bidders 336 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ენჯი მედიქალ 23×
ივერმედი 18×
შპს ვატექი 16×
შპს ,,გოლდმედი" 13×
მოწინავე სამედიცინო ტექნოლოგიები და ს… 12×