შესყიდვის ობიექტია შპს „საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანიისათვის“ საჭირო საჭრელი დისკები და სახეხი ქვები
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 5,656.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 08.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260005216 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შპს საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44500000-ხელსაწყოები, საკეტები, გასაღებები, ანჯამები, დამჭერები, ჭაჯვები და ზამბარები/რესორები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 7`620.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 16.03.2026 16:43 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 28.03.2026 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 30.03.2026 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 80.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 76 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 5 (ხუთი) სამუშაო დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (12)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სოლიდ | 5,409 | 5,409 | — |
| NAT260005216_დანართი N2 - ფასების ცხრილი (7) (1)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ბიზნეს ჯგუფი 2023 | 5,656 | 5,656 | won |
| NAT260005216_ფასების ცხრილი_დანართი N2 - ფასების ცხრილი (3)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს კორუნდი | 5,932 | 5,932 | — |
| NAT260005216_დანართი N2 - ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ვვ გრუპ ჯორჯია | 6,873 | 6,873 | — |
| NAT260005216_დანართი N2 - ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 16.03.2026 16:43 Announced
- 28.03.2026 00:05 Bidding opens
- 28.03.2026 11:58 First bid placed (4 bidders in total)
- 30.03.2026 12:04 Last bid activity
- 30.03.2026 14:00 Bidding closes
- 31.03.2026 16:11 Buyer published: NAT260005216_ოქმი 3 დაზუსტება დისკები.pdf (31/03/2026 04:03)
- 31.03.2026 16:28 Buyer published: NAT260005216_ოქმი 3 დაზუსტება დისკები.pdf
- 01.04.2026 15:05 Buyer published: NAT260005216_დანართი N2 - ფასების ცხრილი (7) (2)-signed.pdf
- 02.04.2026 14:47 Buyer published: NAT260005216_05216 შპს სოლიდ - დასკვნა.pdf
- 07.04.2026 16:03 Buyer published: NAT260005216_ოქმი 4 დისკვალიფიკაცია.pdf
- 08.04.2026 14:48 Buyer published: NAT260005216_ოქმი 5 დაზუსტება.pdf
- 09.04.2026 14:33 Buyer published: NAT260005216_საექსპერტო დასკვნა_საექსპერტო დასკვნა_NAT260005216-signed.pdf
- 09.04.2026 14:34 Buyer published: NAT260005216_სერთიფიკატი_სერტიფიკატები.pdf
- 09.04.2026 14:35 Buyer published: NAT260005216_ფასების ცხრილი_დანართი N2 - ფასების ცხრილი (3) 4.93.2026-signed.pdf
- 15.04.2026 14:55 Buyer published: NAT260005216_წერილი ნიმუშების შესახებ_წერილი ნიმუშების შესახებ 15.4.2026.pdf
- 16.04.2026 12:51 Buyer published: NAT260005216_წერილი ნიმუშების შესახებ_წერილი ნიმუშების შესახებ 15.4.2026-signed.pdf
- 17.04.2026 15:04 Buyer published: NAT260005216_ოქმი 6 გამარჯვებული.pdf
- 24.04.2026 00:00 Contract signed: N93.03.26 — 5,656 ₾
- 23.08.2026 21:49 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 18 sections
The same thing, bought before
შპს ,,საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანიის” საჭიროებისთვის სხვადასხვა ზომის მილი…
შპს ,,საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანიის” საჭიროებისთვის სხვადასხვა ზომის მილი…
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სხვადასხვა დასახელების ხელსაწყოები
შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სხვადასხვა დასახელების ხელსაწყოები
შესყიდვის ობიექტის სხვადასხვა დასახელებისა და რაოდენობის სამეურნეო იარაღი
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შპს ,,საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანიის” საჭიროებისთვის სხვადასხვა ზომის მილი…
შპს ,,საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანიის” საჭიროებისთვის სხვადასხვა ზომის მილი…
შესყიდვის ობიექტია შპს „საქართველოს გაზის ტრანსპორტირების კომპანიისათვის“ საჭირო სხვადა…
GEO250000252
GEO250000253
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ენერჯი ქონსთრაქშენ | 14× |
| შპს ენერჯი სერვისი | 6× |
| შპს გაზპროექტი 2009 | 5× |
| შპს ალლსონ | 4× |
| შპს გრინ სისტემს | 3× |