ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260007978
NAT260007978 NAT · აუქციონის გარეშე no result On procurement.gov.ge ↗

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა ხელსაწყოები და სახარჯი მასალები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44500000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260007978
შესყიდვის სტატუსიდასრულებულია უარყოფითი შედეგით
შემსყიდველიშპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44500000-ხელსაწყოები, საკეტები, გასაღებები, ანჯამები, დამჭერები, ჭაჯვები და ზამბარები/რესორები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება9`036.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.04.2026 17:52
წინადადებების მიღება იწყება27.04.2026 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება29.04.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი90.00 GEL
გარანტიის ოდენობა90 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (9)

NAT260007978_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf.pdf კონსტანტინე ჭურღულია 29.04.2026 18:46
NAT260007978_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №3.pdf.pdf კონსტანტინე ჭურღულია 06.05.2026 18:11
NAT260007978_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №5.pdf.pdf კონსტანტინე ჭურღულია 15.05.2026 18:06

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე ნატა ფარულავა 7,110 4,939
NAT260007978_ფასები ი.მ ნფ რუხ 7978 ხელსაწყო-signed.pdf.pdf
შპს ბუგასი 4,959 4,959
NAT260007978_რუხი-445000-4959-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.04.2026 17:52 Announced
  • 27.04.2026 00:04 Bidding opens
  • 29.04.2026 09:46 First bid placed (2 bidders in total)
  • 29.04.2026 10:48 Last bid activity
  • 29.04.2026 12:00 Bidding closes
  • 29.04.2026 18:46 Buyer published: NAT260007978_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf
  • 01.05.2026 00:03 Buyer published: NAT260007978_ფასები ი.მ ნფ რუხ 7978 ხელსაწყო დაზ-signed.pdf
  • 01.05.2026 14:34 Buyer published: NAT260007978_07978 იმ ნატა ფარულავა - დასკვნა.pdf
  • 06.05.2026 18:11 Buyer published: NAT260007978_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №3.pdf
  • 08.05.2026 18:35 Buyer published: NAT260007978_ოქმი №4 (7975) - ი.მ. ნატა ფარულავა - მოწვევა signed-signed-signed-signed.pdf (08/05/2026 06:05)
  • 08.05.2026 18:35 Buyer published: NAT260007978_ოქმი №4 (7978) - შპს ბუგასი - დაზუსტება (განფასება და ერთმნიშნელოვნად) -20-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 12.05.2026 10:27 Buyer published: NAT260007978_რუხი-საკეტების დაზუსტება-signed.pdf (12/05/2026 10:05)
  • 12.05.2026 10:37 Buyer published: NAT260007978_რუხი-საკეტების დაზუსტება1-signed.pdf
  • 15.05.2026 18:06 Buyer published: NAT260007978_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №5.pdf
  • 23.08.2026 22:02 Current status: no result

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა ხელსაწყოები და სახარჯი მასალები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1 ბურღების ნაკრები "კედელზე სამუშაო (პაბედიტი) ზომები: 3 მმ-20 მმ" ცალი 2 2 ბრტყელტუჩა ზომა: 18-20სმ ცალი 6 3 შურუპი თვითმჭრელი (ბურღთავიანი) "თაბაშირ მუყაოს ფილების დასამაგრებლად 0.7 მმ-მდე სისქის ლითონის კონსტრუქციაზე სიგრძე: 40 მმ, დიამეტრი: 3.5 მმ. (1000 ც.)" კოლოფი 2 4 შპატელი "უჟანგავი ფოლადის, რბილი ტარით,სიგანე: 25 სმ," ცალი 2 5 შპატელი "უჟანგავი ფოლადის, რბილი ტარით,სიგანე: 30 სმ," ცალი 2 6 შპატელი "უჟანგავი ფოლადის, რბილი ტარით,სიგანე: 10 სმ," ცალი 2 7 შპატელი "დაკბილული დამზადებული; უჟანგავი ლითონისგან, სიგანე: 25 სმ,კბილების ზომა: 6х6 მმ" ცალი 2 8 რკინის კარის საკეტი "საკეტი რკინის კარებში ჩასაყენებელი. რკინის სახელურებით. საკეტის გასაღები უნდა იყოს ორმხრივი ფრთებით. საკეტის სიმაღლე არანაკლებ 176 მმ. რიგელის რაოდენობა 3 ცალი; რიგელის დიამეტრი არანაკლებ 8 მმ, ღერძებს შორის მანძილის დიაპაზონი 75-80 მმ. არანაკლებ 3 ცალი გასაღებით." ცალი 20 9 საკეტის ბუდე 35/35 "საკეტის ბუდე თითბერის - ცილინდრული მექანიზმი გასაღები/გასაღები. ცილინდრის სიგრძე 70 მმ (35/35). არანაკლებ 3 ცალი გასაღებით" ცალი 20 10 საკეტის ბუდე 45/45 "საკეტის ბუდე თითბერის - ცილინდრული მექანიზმი გასაღები/გასაღები. ცილინდრის სიგრძე 90 მმ (45/45). არანაკლებ 3 ცალი გასაღებით." ცალი 40 11 მდფ კარის საკეტი "მასალა მეტალი/რკინა კორპუსის ზომები არანაკლებ: 85X142X23 მმ; გარე ჩარჩოს ზომები არანალებ 196X24მმ (მოდელი EN 12209 AGB)" ცალი 30 12 მდფ კარის საკეტის გულანა "1. მდფ-ის კარისათვის განკუთვნილი; 2. გულაკის ე.წ. ,,გამღები ენის"" სიგრძე არანაკლებ: 4,7-6მმ; 3. მთლიანი გულაკის სიგრძე არანაკლებ 7(±1)სმ და სიმაღლე არანაკლებ 3სმ(±1); 4.გულაკის ორივე მხარე უნდა იყის გასაღებით გახსნა–დაკეტვის შესაძლებლობის და არანაკლებ 3 გასაღების დუბლიკატით" ცალი 40 13 საკეტი "საკეტის მექანიზმი მეტალოპლასტმასის კარისათვის 1. ჩასასმელი მეტალოპლასტმასის ტუალეტის კარზე; 2. საკეტის სიგრძე: 170-172მმ; 3. სიღრმე: 50-51მმ; 4. ერთი მხრიდან მექანიკური გაღება-დაკეტვის საშუალებით; 5.კომპლექტაციაში უნდა მოსდევდეს: 2 ცალი სახელური და კარის ჩარჩოზე მისამაგრებელი ენის ე.წ,,პლანკა""" ცალი 25 14 ბოქლომი დიდი სიგანე: არანაკლებ 8 სმ /არაუმეტეს 9 სმ. სისქე: არანაკლებ 1.5სმ/არაუმეტეს 2 სმ. რკალის შიდა/დიამეტრი: არანაკლებ 4,5 სმ / არაუმეტეს5,5 სმ. რკალის გარე/დიამეტრი: არანაკლებ 6 სმ /არაუმეტეს 7სმ. ბოქლომს კომპლექტში უნდა მოყვებოდეს არანაკლებ 3 (სამი) გასაღები. მასალა -მეტალი. ცალი 5 15 ბოქლომი პატარა სიგანე: არანაკლებ 4 სმ /არაუმეტეს 5 სმ.სისქე: არანაკლებ 1.5 სმ/ არაუმეტეს 2 სმ. რკალის შიდა/დიამეტრი: არანაკლებ 2 სმ / არაუმეტეს 2,5სმ. რკალის გარე/დიამეტრი: არანაკლებ 3.3 სმ /არაუმეტეს 4 სმ. ბოქლომს კომპლექტში უნდა მოყვებოდეს არანაკლებ 3 (სამი) გასაღები. მასალა -მეტალი. ცალი 5 16 ქანჩის გასაღების ნაკრები სათადარიგო პირებით "ქანჩი: საჭერი, ცირკულარული თავაკები, ჰექსაგონალები არანაკლებ შემდეგი ზომების მქონე თავაკებით: 1/4"": PH 1, 2, 3; PZ 1, 2, 3; SL 4.5, 6.5, 8; H 3, 4, 5, 6, 8; T10H, T15H, T20H, T25H, T27H, T30H, T40H სახრახნისული სახელური დამაგრძელებელი 1/4"": 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13მმ დამაგრძელებელი 1/4"": არანაკლებ 2 ზომის (50 - 100მმ-მდე) კარდანული შარნირი 1/4""" ცალი 1 17 ბაღის ხერხი "მასალა: ფოლადის პირი კბილების ზომა: 2.0-2.5 მმ საჭრელი პირის სიგრძე: არანაკლებ 250 მმ სახელურის მასალა: მინაბოჭკოვანი სახელური" ცალი 1 18 ხერხი "მასალა: ფოლადის პირი კბილების ზომა: 2.0-2.5 მმ საჭრელი პირის სიგრძე: არანაკლებ 500 მმ სახელურის მასალა: მინაბოჭკოვანი სახელური" ცალი 1 19 აკუმულატორული ბურღი-სახრახნისი ჩაქუჩით "სიმძლავრე არანაკლებ: 20V ბურღის დიამეტრი : 10 მმ; ვოლტაჟი: 220 ვ-240 ვ~50 ჰერცი მაქს. მოჭერის დიამეტრი: 45 nm ორი სიჩქარე: 0-400 / 0-1500 / min ბრუნვის სიჩქარე არანალებ: 1350 ბრ/წთ" ცალი 1 20 მიქსერი მიქსერი უნივერსალური, სამშენებლო 80*400მმ 1 21 სტეპლერის პისტოლეტი ზომა 4-14mm, თავსებადი ტყვია 1000 ც ცალი 1 22 ლითონის საჭრელი ბურღის პირები კომპლექტი (2მმ-დან 8მმ-მდე) ცალი 1 23 მილის ქანჩის გასაღები "არანაკლებ 2 ინჩის გადაჭერის შესაძლებლობით მასალა: მეტალი" ცალი 1
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის რუხის ადმინისტრაციული ერთეული, შ.პ.ს "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო".
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო/ვარგისიანობის ვადა შეადგენს არანაკლებ 12 (თორმეტი) თვეს, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან (ექსპლუატაციაში შესვლის მომენტიდან), რომლის განმავლობაში რაიმე ნაკლის/დეფექტის გამოვლენის შემთხვევაში, „მიმწოდებელი“ ვალდებულია მიწოდებული „საქონლის“ წუნდების შესახებ წერილობითი შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 5 სამუშაო დღეში განახორციელოს წუნდებული „საქონლის“ შეცვლა “შემსყიდველის” მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაცია ფასების ცხრილის მოთხოვნების შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. მისაწოდებელი „საქონლის“ ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილ ინფორმაციას, უნდა შეესაბამებოდეს ფასების ცხრილში მითითებულ მახასიათებლებს, ასევე გათვალისწინებული უნდა იყოს ყველა ისე გარემოება, რამაც შეიძლება ხარისხზე გავლენა მოახდინოს. 2.9.2. საქონლის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების დაცვით. 2.9.3. შემოთავაზებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. 2.9.4. საქონელის შეფუთვა არ უნდა იყოს დაზიანებული, ხოლო წარწერები საქონელსა ან/და ეტიკეტ(ებ)ზე უნდა იყოს კითხვადი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რომელიც შესაძლებელია დასაბუთდეს შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ დასკვნასთან ერთად ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი) 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის 20%-ით მეტი ფასის კლების შემთხვევაში, დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, მხარეებს შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადებისა ან/და ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიწოდებულ საქონელზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
დავით ხუნჯუა, 591445355, spa@rukhihospital.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 10.1.5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი, (კანონმდებლობით გაითვალისწინებულ შემთხვევბში) უნდა მიუთითოს დღგ-ს გათვალისწინებით. 10.1.6. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი ან ფასების ცხრილი წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე ან წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. 10.1.7. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.8. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260010346 18.05.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა ხელსაწყოები და სახარ…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 44500000ხელსაწყოები, საკეტები, გასაღებები, ანჯამები, დამჭერები, ჭაჯვები და ზამბარები/რესორები → ინდივიდუალური მეწარმე ნატ… 1 bidder 4,939 ₾
NAT260007976 20.04.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა ხელსაწყოები და სახარ…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 44500000ხელსაწყოები, საკეტები, გასაღებები, ანჯამები, დამჭერები, ჭაჯვები და ზამბარები/რესორები → ინდივიდუალური მეწარმე ნატ… 1 bidder 3,049 ₾
NAT260007957 20.04.2026 contract signed same division · 72% title match · same buyer

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მასალები

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → ინდივიდუალური მეწარმე ნატ… 1 bidder 4,514 ₾
NAT250016629 10.09.2025 not held same category · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სხვადასხვა დასახელების ხელსაწყოები

NAT250017434 24.09.2025 contract signed same category · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სხვადასხვა დასახელების ხელსაწყოები

NAT260001020 26.01.2026 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ ჭიათურის დასუფთავებისა და კეთილმოწყობის სერვისცენტრისათვის სხვადასხვა სახის ხელს…

ჭიათურის დასუფთავების და კეთილმოწყობი… 44500000ხელსაწყოები, საკეტები, გასაღებები, ანჯამები, დამჭერები, ჭაჯვები და ზამბარები/რესორები → ეკატირინე ნადირაძე 2 bidders 9,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ავერსი-ფარმა 32×
პსპ ფარმა 19×
შპს ენჯი მედიქალ 18×
NOVAMED GEORGIA 15×
ვესტფარმ 11×