ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260007955
NAT260007955 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მოწყობილობები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 28% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 34% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N№210 running 156 days remaining Contract PDF ↗
5,979 ₾ contract amount no payments recorded yet 11.05.2026 – 31.01.2027

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260007955
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44400000-სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება7`665.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.04.2026 17:39
წინადადებების მიღება იწყება27.04.2026 00:04
წინადადებების მიღება მთავრდება29.04.2026 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი76.00 GEL
გარანტიის ოდენობა77 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT260007955_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf.pdf კონსტანტინე ჭურღულია 29.04.2026 18:43

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე ნატა ფარულავა 5,979 5,979 won
NAT260007955_ფასები ი.მ ნფ რუხ 7955 ონკანები არკო-signed.pdf.pdf
შპს ბუგასი 7,400 7,400
NAT260007955_რუხი-კრანები-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.04.2026 17:39 Announced
  • 27.04.2026 00:04 Bidding opens
  • 29.04.2026 09:33 First bid placed (2 bidders in total)
  • 29.04.2026 12:52 Last bid activity
  • 29.04.2026 13:00 Bidding closes
  • 29.04.2026 18:43 Buyer published: NAT260007955_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf
  • 01.05.2026 00:08 Buyer published: NAT260007955_ფასები ი.მ ნფ რუხ 7955 ონკანები არკო დაზ-signed.pdf
  • 01.05.2026 14:33 Buyer published: NAT260007955_07955 იმ ნატა ფარულავა - დასკვნა.pdf
  • 05.05.2026 19:23 Buyer published: NAT260007955_ოქმი №3 (7955) - ი.მ. ნატა ფარულავა - მოწვევა -signed-signed-signed-signed.pdf
  • 11.05.2026 00:00 Contract signed: N№210 — 5,979 ₾
  • 23.08.2026 22:02 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მოწყობილობები.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1 ონკანი შემრევი ნიჟარის მაღალი 50 2 ონკანი შემრევი კედლის 20 3 ონკანი კუთხური (არკო) Ø 1/2 50 4 დუშის კომპლექტი "კედლის პროდუქტის ფერი: ვერცხლისფერი, დაფარვა (შემრევი): ქრომი; მასალა (შემრევი): თითბერი; ნაკადის რეგულატორი: M28x1; ჩამკეტი სარქველი: კერამიკული კარტრიჯი" 50 5 დუშის კომპლექტი "ნიჟარის პროდუქტის ფერი: ვერცხლისფერი, დაფარვა (შემრევი): ქრომი; მასალა (შემრევი): თითბერი; ნაკადის რეგულატორი: M28x1; ჩამკეტი სარქველი: კერამიკული კარტრიჯი" 15 6 უნიტაზი "კერამიკის, ფერი: თეთრი, მეტალის სამაგრებით, დუროპლასტის საფარებლით, წყლის წრიული ჩარეცხვის სისტემით" 3 7 ქაღალდის თვითწებვადი ლენტი 48 მმ * არანაკლებ 50 მ 160 8 კიბე მასალა ალუმინი, ორმხრივი საფეხურებით, საფეხურების რაოდენობა 2X10. სიმძიმის მაქს. ზღვარი (კიბე) არანაკლებ - 140 კგ. მაქსიმალური სიმაღლე არანაკლებ 4 მეტრი. 1
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის რუხის ადმინისტრაციული ერთეული, შ.პ.ს "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო".
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო/ვარგისიანობის ვადა შეადგენს არანაკლებ 12 (თორმეტი) თვეს, მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან (ექსპლუატაციაში შესვლის მომენტიდან), რომლის განმავლობაში რაიმე ნაკლის/დეფექტის გამოვლენის შემთხვევაში, „მიმწოდებელი“ ვალდებულია მიწოდებული „საქონლის“ წუნდების შესახებ წერილობითი შეტყობინების მიღებიდან არაუმეტეს 5 სამუშაო დღეში განახორციელოს წუნდებული „საქონლის“ შეცვლა “შემსყიდველის” მხრიდან რაიმე დამატებითი დანახარჯის გაწევის გარეშე.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაცია ფასების ცხრილის მოთხოვნების შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. მისაწოდებელი „საქონლის“ ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს სატენდერო წინადადებით წარმოდგენილ ინფორმაციას, უნდა შეესაბამებოდეს ფასების ცხრილში მითითებულ მახასიათებლებს, ასევე გათვალისწინებული უნდა იყოს ყველა ისე გარემოება, რამაც შეიძლება ხარისხზე გავლენა მოახდინოს. 2.9.2. საქონლის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სანიტარულ–ჰიგიენური ნორმებისა და პირობების დაცვით. 2.9.3. შემოთავაზებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, ნივთობრივად და უფლებრივად უნაკლო. 2.9.4. საქონელის შეფუთვა არ უნდა იყოს დაზიანებული, ხოლო წარწერები საქონელსა ან/და ეტიკეტ(ებ)ზე უნდა იყოს კითხვადი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში).
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, მიმწოდებელი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, რომელიც შესაძლებელია დასაბუთდეს შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ დასკვნასთან ერთად ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი) 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის 20%-ით მეტი ფასის კლების შემთხვევაში, დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით, უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, მხარეებს შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადებისა ან/და ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიწოდებულ საქონელზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
დავით ხუნჯუა, 591445355, spa@rukhihospital.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები ან/და ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება. 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 10.1.5. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასი, (კანონმდებლობით გაითვალისწინებულ შემთხვევბში) უნდა მიუთითოს დღგ-ს გათვალისწინებით. 10.1.6. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი ან ფასების ცხრილი წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე ან წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. 10.1.7. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.8. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის" მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260007956 20.04.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მოწყობი…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 44400000სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები → ინდივიდუალური მეწარმე ნატ… 1 bidder 5,275 ₾
NAT260015792 30.07.2026 not held same category · 54% title match · same buyer

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის უნიტაზის სახურავები

NAT260005111 13.03.2026 no result same category · 44% title match · similar size

სასტუმრო ბორჯომი ლიკანის საჭიროებისათვის სხვადასხვა სახის სანტექნიკური მოწყობილობების შ…

NAT260007523 15.04.2026 contract prep same category · 44% title match · similar size

სასტუმრო ბორჯომი ლიკანის საჭიროებისათვის სხვადასხვა სახის სანტექნიკური მოწყობილობების შ…

სს "ბორჯომი ლიკანი ინტერნეიშენალი" 44400000სხვადასხვა ქარხნული წარმოების მასალა და მათთან დაკავშირებული საგნები → შპს ლიმე 07 3 bidders 7,477 ₾
NAT260007957 20.04.2026 contract signed same division · 79% title match · same buyer · similar size

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მასალები

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → ინდივიდუალური მეწარმე ნატ… 1 bidder 4,514 ₾
NAT260007975 20.04.2026 contract signed same division · 73% title match · same buyer · similar size

შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მასალებ…

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → ინდივიდუალური მეწარმე ნატ… 2 bidders 9,908 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ავერსი-ფარმა 32×
პსპ ფარმა 19×
შპს ენჯი მედიქალ 18×
NOVAMED GEORGIA 15×
ვესტფარმ 11×