შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მასალები (ლოტი №2)
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260007975 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 9`908.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 20.04.2026 17:51 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 27.04.2026 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 29.04.2026 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 99.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 99 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ეტაპობრივად, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად, მოთხოვნიდან არაუმეტეს 3 (სამი) სამუშაო დღის ვადაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სანვესტი | 5,319 | 5,319 | — |
| NAT260007975_ფასების ცხრილი (დანართი №1) (2)-signed.pdf.pdf | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე ნატა ფარულავა | 6,477 | 6,477 | won |
| NAT260007975_ფასები ი.მ ნფ რუხ 7975 სამშ-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 20.04.2026 17:51 Announced
- 27.04.2026 00:04 Bidding opens
- 29.04.2026 09:19 First bid placed (2 bidders in total)
- 29.04.2026 10:31 Last bid activity
- 29.04.2026 14:00 Bidding closes
- 29.04.2026 18:45 Buyer published: NAT260007975_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №2.pdf
- 30.04.2026 17:53 Buyer published: NAT260007975_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი №3.pdf
- 05.05.2026 19:16 Buyer published: NAT260007975_ოქმი №2 (7975) - ი.მ. ნატა ფარულავა - დაზუსტება (ერთმნიშნელოვანი მაჩვენებლები) -20-signed-signed-signed-signed.pdf
- 05.05.2026 21:43 Buyer published: NAT260007975_ფასები ი.მ ნფ რუხ 7975 სამშ დაზ-signed.pdf
- 07.05.2026 15:27 Buyer published: NAT260007975_07975 იმ ნატა ფარულავა - დასკვნა (1).pdf
- 08.05.2026 18:36 Buyer published: NAT260007975_ოქმი №4 (7975) - ი.მ. ნატა ფარულავა - მოწვევა signed-signed-signed-signed.pdf
- 15.05.2026 00:00 Contract signed: N№222 — 6,477 ₾
- 23.08.2026 22:02 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სარწყავი შლანგები
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მოწყობი…
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა ხელსაწყოები და სახარ…
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მოწყობი…
ორგანიზაციის საჭიროებისათვის სხვადასხვაგვარი ხის მასალის (ძელაკისათვის, ბიჯგებისთვის) შ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შ.პ.ს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს“ საჭიროებისთვის სარწყავი შლანგები
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის ამსტრონგის ჭერი
შ.პ.ს. "რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფოს" საჭიროებისთვის სხვადასხვა სანტექნიკური მასალები
This buyer usually awards to
across all categories
| ავერსი-ფარმა | 32× |
| პსპ ფარმა | 19× |
| შპს ენჯი მედიქალ | 18× |
| NOVAMED GEORGIA | 15× |
| ვესტფარმ | 11× |